Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 50 kg-os nőként jónak, vagy...

50 kg-os nőként jónak, vagy átlagosnak számít, ha 50-55 kg-mal guggolok és 45-50 kg-mal megy a konvi felhúzás?

Figyelt kérdés
1 éve edzek. Fekvenyomás 30 kg, ez tudom, gyenge.
2021. febr. 28. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Badarság az egész. Arra jó, hogy tönkretedd magad időnap előtt. A test nem erre lett kitalálva.
2021. febr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Melyik a badarság?

Béla, vagy én?

2021. febr. 28. 16:54
 3/12 anonim ***** válasza:
10%
Mind a kettő. Saját marhaságaitokkal vágjátok taccsra a szervezeteteket. Nem beszélve az ízületekről, bőrről... Stb... De hát, mindenki a saját teste ura. Csak néha elszáll...
2021. febr. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Ezt a belat nemtudom hanyadjara tiltjak innen, de szegenynek annyira nincs elete hogy mindig visszajön. Itt reklámozza a kokszos dolgait, amiknek a nagy resze nem igaz. Gyanítom hogy a fiókja mögött egy 10 éves kis troll áll
2021. febr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Ezek 1 ismétléses maximumok vagy mondjuk 4x10-et csinálsz belőlük?

Bélát ignorálhatod nyugodtan, néha vicces, néha unalmas, de semmiképp se vedd komolyan amiket ír :D darkraven meg csak egy elkeseredett túlsúlyos gyerek, akinek nem jött össze az edzés és feladta, aztán most szidja a testépítőket

2021. febr. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
3x, 4x 8-10 ismétlést csinálok.
2021. febr. 28. 17:08
 7/12 anonim ***** válasza:
27%

Szia 7es!

Pityuka írtam neked privátban.

Várom a válaszod.

Ha erőbemutatót akarsz tartani Debrecenben lakom, garázsom mellett van egy 80nm edzőterem, az udvaron erőemelő állványok is.

Ha van kedved megmutathatod mit tudsz.

Hétfőn edzünk a haverokkal, nyugodtan bekukkanthatsz, hátha megtudod emelni az 50kg kőgolyót kezdésnek.

Encikémnek is megy, biztos neked is fog.

2021. febr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

6 (17:08): Akkor szerintem egész jó eredmények. A fekvenyomásnál 30kg kevésnek hangzik, de nőként 50kg-san az se olyan rossz azért. Most hogy jó vagy átlagos... Azok között szerintem nagyjából átlagos akik kitartóan és jól edzenek 1 évig. Az átlag kondiba járó csajokhoz képest jó eredmények.

Itt egy oldal, ha esetleg érdekel, ahol más sportolókhoz tudod kicsit hasonlítani az eredményeket. Nem feltétlenül kell annyira komolyan venni az itt leírt adatokat, de érdekességnek jó:

[link]

2021. febr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
5-ös én nem vagyok elkeseredve, te meg majd el leszel :-D Ez nem sport, hanem ökörség, erőfitogtatás, unaloműzés. Értelme annyi, mintha hideg vizet engednék pohárba, aztán felmelegíteném a mikróban :-D De hát, ha ennyi felesleges idő szakadt reátok, akkor egészségetekre :-D Biztos úgy fogtok majd kinézni, mint a tévében :-D
2021. febr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
8-as válaszolónak köszönöm, hasznos volt a link, megnéztem.
2021. febr. 28. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!