Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés eleji felhúzás után az...

Edzés eleji felhúzás után az edzés végén végezhetek még hiperhajlítást? Illetve hiperhajlítást más edzésnapokon is végezhetek?

Figyelt kérdés
A core izmokat is szeretném fejleszteni. Mindezt egy edzés keretein belül.

2021. jan. 19. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán célszerűbb lenne a felhúzásos nap végén már csak lenyújtani az alsó hátat, és a hiperhajlítás mehetne másik nap(ok)ra (és az mehetne több másik napon is). Azért nem tenném egy napra a felhúzással, mert véletlenül túlerőlteted a hátadat, aztán valami kellemetlen sérülés lesz a vége.
2021. jan. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha felhuzol mar folosleges. Kap az konvinal, szumonal, merev labasnal, guggolasnal, hasazasnal stb.. En inkabb fontosabb gyakorlatokra forditanam az idot.
2021. jan. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak szeretném fejleszteni a gerinc körüli izmokat is, hogy nagyobb súllyal végezhessek alapgyakorlatokat.
2021. jan. 19. 17:43
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A hiperhajlítást hát napra tedd.
2021. jan. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Felhúzás is aznap van. Akkor most mehet egy napon, vagy inkább ne?
2021. jan. 19. 17:58
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
En elotte szeretem csinalni, hogy jobb legyen a tartas. Utana azert hogy jobban bedurranjon.
2021. jan. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is másik nap csináld. Bár én felhúzás is csinálnék 2-3 könnyű sorozatot, bemelegítő jelleggel.
2021. jan. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy a lábnap végére tenném. Ott úgyis dolgozik a hátsó lánc valamennyire merevlábas felhúzásnál, talán guggolásnál is. Legalábbis eddig így volt nekem összeírva, de akkor ezen nem változtatok a fentiek alapján.
2021. jan. 19. 21:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Én lehet, hogy lábnap elejére tenném. Guggolás közben azért kap terhelést az alsó hátad is, bemelegíteni segíthet a hiperhajlítás. Én mindig előtte csinálom, de persze ki kell próbálni, hogy Neked melyik a jobb.
2021. jan. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Előtte nem szeretném, nehogy előfárasszam és az alapgyakorlat, ezáltal a fejlődés rovására menjen.
2021. jan. 19. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!