Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Napi 6-8 óra fizikai edzésre...

Napi 6-8 óra fizikai edzésre ami évek óta megy, koxot szedek.Mennyi a max időtartam ameddig alacsony dózissal jók ezek?

Figyelt kérdés

Ídősapa üzemébe melózok.Erdélyi havasokban van egy fűrészüzemünk és fatelepünk.napi 8 óra kőkemény fizikai melót végzek.

Télvíz idején favágás aprítás van, kiszállítás az embereknek.

Napi 50-80 tonna fát emelgetek meg a fűrészgépre, egy méteres fadarabokban, kb 40-100 kg egy ilyen fatörzs, ezt a fűrészgép mellé fölemölöm,hogy a mester szétvágja.Aki volt itt csak pár hétig bírja ezt a melót, utána kifújj mint szél a lyúkból.

Én már 2 éve csinálom ídősapa mellett, 22 éves vagyok.

De eddig fehérje kreatin ment, most kezdtem el, jómínőségű itt gyártott cuccot nyomni.

Azt mondták ilyen melóval mehet fél vagy egy évre is mérsékelt adagokkal.

Gyenge szurit javasoltak.

Most elropogtattam két doboz dana tabit, hihetetlen amit érzek.

Sok kondis haverom van,néha bemegyek itt edzeni,még nyitva vannak, tudom magyarban nincs nyitva, és mindig kiváncsiak mennyi vagyok erős.

fekve:160kg 8szor megy

felhúzás: 190 kg 8szor

guggolás:180kg 6szor

Ezek az eredmények, de nem járok edzeni csak a fizikai melótól van ilyen erőm.

Érdemes cuccot használni vagy több kreatin menjen meg fehérje?



2021. márc. 4. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell semmit csinálnod, már elég erős vagy. Ha mégis fejlődni akarsz, akkor tépj ki naponta néhány fát gyökerestül!
2021. márc. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Isten mensen meg téged a "cuccoktól" !!!
2021. márc. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akar a halál bika lenni ennyire. Undorító a túp nagy izomtömeg.
2021. márc. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!