Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sportorvos megteheti, hogy...

Sportorvos megteheti, hogy nem vizsgál ki?

Figyelt kérdés

Hétfőre van időpontom, és úgy tudom, hogy a tegnap bejelentett szigorítások nem érintik a sportorvosi vizsgálatokat, tehát ugyanúgy lehet menni.


Viszont történt, hogy egy haverom szerdán ment el ugyan ahhoz a sportorvoshoz, akihez én is kaptam időpontot. Mindketten a már hírhedt IFBB Pro-nál van tagságunk, és mindketten legalább 7 éve edzünk komolyabban. Viszont mikor haverom elvitte kinyomtatva a tagsági kártyát, az orvos nem fogadta el neki, hanem kinevette, majd odaszólt az asszisztensnek, hogy nézd, egy újabb kis gyökér próbálkozik az IFBB-s hülyeséggel papírokat szerezni. Aztán közölte haverommal, hogy nemfogja kivizsgálni, mert tudja, hogy csak kiakarja játszani a rendszert, azért, hogy edzegessen. Amihez, ő nem fog asszisztálni, úgyhogy lehet szépen hazahúzni. Haverom köpni-nyelni nemtudott, és hiába próbálta bebizonyítani, hogy már x éve edz, semmi eredménye nemvolt. Aztán az egész odáig fajult, hogy az orvos konkrétan kirángatta a szobából, és rendőrséggel fenyegette, ha nem takarodik el onnan.


Úgyhogy ennyi a történet, sajnos nem kitaláció. És most parázok én is, mert ezek után nem tudom, hogy van-e értelme elmenni hozzá megpróbálni. Az a baj, hogy ez egy nagyobb falu, ahol élek, és 50km-es körzetbe ez az egyetlen sportorvos. A háziorvosok meg nem vállalnak ilyesfajta kivizsgálást, a vírusra hivatkozva. És úgylátszik, hogy ennek a f*sszopó orvosnak teljhatalma van a környéken, és azt csinál amit akar. (Ráadásul nagy fideszes.)



2021. márc. 5. 14:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%
Na mivan kamuhuszár, téged is kirángatott a doki a rendelőből, meg rendőrt akart hívni?
2021. márc. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!