Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthoni gyakorlatokkal is...

Otthoni gyakorlatokkal is lehet kaloriat egetni? A kardiozast nem birom...

Figyelt kérdés

24 eves lany vagyok, 55 kg es 167cm.

Szeretnek egy picit fogyni, akkor ereztem jol magam a boromben mikor ilyen 51kg korul voltam, most eleg narancsboros a labam es van hasam is... a kerdesem az lenne, hogy otthoni napi 30perces erosito tornaval is lehet zsirt egetni? Es az alabbi kepen lathato format elerni? Vagy ehhez csak kardio hasznal?

A futast es a biciklizest nem birja a terdem sajnos, sem a szivem, szoval mindenkepp valamilyen lazabb edzest szeretnek.

Ilyesmi alakot szeretnek ujra (kb ilyen voltam, csak az elmult egy evben felszaladt par kilo😅)

[link]


2021. márc. 12. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

1. Először is nem kell fogynod.

2. Mindenféle mozgással lehet kalóriát égetni, de aki fogyni akar, annak az étkezés felől kell közelítenie.

3. Fogyás közben ajánlott erősítő edzést végezni az izmok megtartása érdekében.

4. Ha a futást nem bírod, gyalogolj! Az is egészséges.

2021. márc. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom:)) ❤️
2021. márc. 12. 12:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Na akkor pár alap dolog.


A kardióval kalóriát égetsz, a súlyzós gyakorlattal pedig izmot építessz.



Kevesebb súly nem feltétlen jelent formásabb alakot, mert a háj könnyebb mint az izom.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Szóval ne a kilóidat centizd, hanem nézz tükörbe, és nézd a testzsír százalékot.


Kevesebb kardiót csinálj, és fókuszálj a súlyzós edzésekre.

Vigyél be sok vizet, fehérjét, zöldséget és gyümölcsöt.


Ne félj, nem leszel keddről péntekre izompacsirta, ahhoz cuccolni kell meg vizet megvonni.

Egészséges, nőies alakod lesz, kerek popód, formás combod, vékony karod, lapos hasad.



A narancsbőr meg hormonális dolog, pusztán diétától meg edzéstől nem biztos hogy elmúlik.

2021. márc. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szívedet vizsgálta orvos, vagy csak te döntöttél úgy, hogy nem bírja a sportot? Nem szimplán edzetlenségről van szó? Ha úgy érzed, valami nem oké a szíveddel, akkor menj orvoshoz, de elég valószínű, hogy pont hogy fontos lenne emiatt terhelned magad, persze fokozatosan. De ne önállóan döntsd el, a túlterheléstől bajod lehet.
2021. márc. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!