Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nyárra még elérhető így a...

Nyárra még elérhető így a “jobb alak”?

Figyelt kérdés

Tavaly 1 évig sportoltam, ez idő alatt elég szépet haladtam, bár nem voltam megelégedve de jobb volt, mint most.

Egészségesen étkezem azzal nincs gond, csak mostanság többet eszek és nem sokat mozgok.

Betegség miatt nem tudtam egy ideig mozogni és utána ellustultam. Most egy hónapja megint neki kezdtem de nem fogyok könnyen pedig nagyon oda állok.

Plusz kg olyan 3-4 van a régihez képest.

Tavaly voltam 62-63 kg most olyan 65-66.

Ez a plusz kg a csípőmre ment és comb kicsi a popsira is.

Magas vagyok 176 cm, kevés izom volt rajtam de az már nincs.


Sikerülhet nyárra még kicsit alakulni?



2021. márc. 12. 19:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
5%
Küldj képet
2021. márc. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nagyabol jonak tunik az edzesterv meg az etrend. De tiszta kajal is lehet bevinni tul sok cht meg zsirt. Ha nem indul meg a fogyas akkor csokkenteni kell. Ugy nehez ha nemtudod h kb mennyi. 2-3 honap alatt mar lehet alakulgatni vmit de csak szigoru etrendel meg edzessel. Hamarabb kelett vna kezdeni vagy igazabol mindig sportolni vmit egesz evben es akk nincs ilyen, de minden tobb mint a semmi.
2021. márc. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Attol függ milyenek a génjeid.En 2 hónapig plusz lépcsözőgéppel (heti 3×40 perc)

Ledobtam 5 kg-t.

Persze a szokásos edzesek mellett.A kaja nem valtozott.Annyi volt,hogy ehgyomorra reggel letoltam a lépcsőzőt.Es idősporolas gyanán,a kocsi helyett, munkába menet,jövet gyorsgyalogoltam napi 3 km-t.


Nem biztos,hogy masoknak is menne,és nem mondom 100%,hogy nálad bevállik,de egy próbát megér,ha szeretsz kíserletezni.


Ja,és ferfi vagyok.

2021. márc. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Van képed róla? Érdekelne
2021. márc. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
43%
Nyárra mindig minden elérhető!!
2021. ápr. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15 nem
2021. ápr. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!