Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nyárra elérhető egy kockás has?

Nyárra elérhető egy kockás has?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves lány vagyok, (170cm magas és 54 kg). Rendszeres edzéssel és helyes táplálkozással lehet kockás hasam nyárra?

2017. jan. 4. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

LEHET!

De szívből szeretnék gratulálni,te írtad ki a 23694582 ilyen kérdést.Miért nyárra?Szeptemberbe nem volt ez eszedbe?Vagy majd jóvanazúgy' majd dzsanuárba eddzsek oszt 'jóva

Mi lesz nyáron? Meteorzápor,mely eltörli az emberiséget,ha nem lesz kockás a hasad :O?

Sose értettem az ilyen kérdéseket,és egy embernek főleg nem csak hasa létezik.Lányoknál is ígyvan,sokan tévedésbe vannak,hogy lányoknak csak a hasukat kell eddzeni,emg egy kis láb oszt jóvan.Na mind1,majd más is kommentel.....

2017. jan. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Igen lehet. De lányként nem túl hasznos olyan alacsony testzsírra lemenni, cici is lemegy ám szépen..
2017. jan. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kenzo Tema +1

Habár ez sem 100%,mivel ha alapból nagy,akkor azért maradhat belőle.

2017. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán!!! :D Rendszeres edzés + helyes táplálkozás.Ennyi a titka tényleg.Minél több edzés annál jobb.
2017. jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kenzo Tenma ***** válasza:
#4 Azért a túledzés nem pálya. Kezdőknek csak heti 3 átmozgató edzés kell. Meg utána is elég heti 3 kicsit keményebb teljes testes edzés. Egy kiszámolt étrend sokkal fontosabb, mint a minél több edzés.
2017. jan. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek :) az első válaszolónak üzenném, hogy amúgy totál igazad van :D egyszerűen csak azért tűztem ki a nyarat célnak, mert december elején kezdtem komolyabban edzeni (mindent) és kíváncsi voltam, hogy vajon fél év alat elérhetem e a kívánt eredményt :)
2017. jan. 4. 18:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Sosem késő célt kitűzni, mindegy hogy szeptember vagy január. A lényeg, hogy ne majd valamikor fogj neki, hanem most! A "most" persze nem azt jelenti, hogy mindent eldobva hasazni kell, hanem hogy pl. nincs már egy utolsó nasi, vagy még egy utolsó csaló nap, a diéta ebben a másodpercben elkezdhető. Fél év alatt sokat lehet változni.
2017. jan. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi ezzel egyetértek :)!
2017. jan. 5. 22:16
 9/9 anonim ***** válasza:

1.

Bocs a felindulás miatt

ÉS gratulálok az elhatározáshoz.

2017. jan. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!