Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vállcsúcs fájdalom megszűnteté...

Vállcsúcs fájdalom megszűntetésére valakinek valami tipp?

Figyelt kérdés
Ahol a kulcscsont meg a lapocka ízesül, tehát a vállcsúcsnál már kb. 4 hete fáj. Semmi előzmény, egyik reggel így keltem fel, azt hittem elfeküdtem, de nem múlt el. Orvossal beszéltem, kaptam rá felctort egy darabig havult is, de most megállt. Próbálom tegnap óta nyújtással meg rotátor köpeny gyakorlatokkal is segíteni a gyógyulást. Úgy néz ki az segít. De már 4 hete húzódik és nem tudok így egyáltalán mellezni, mert nyomások közben fáj és inkább nem terhelem. Valakinek tapasztalatok ezzel kapcsolatban vannak?

2021. márc. 16. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rotator serules. Nekem 2x is volt. Pihentetni kell sajna :/ van h nagyon sokaig eltart. A vall lassan regeneralodik. Eloszor eroltettem mar nagyon gaz volt mozogni nembirtam akkor irtak fel vmi izuleti gyulladascsokkentot meg izomlazitot attol jo lett nagy nehezen. Inkabb vard meg mig rendbejon 🤷‍♂️
2021. márc. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
4 éve a mellgépen azt hittem mar megakad a gép és leengedtem a kezem és megrántotta a gép a vállamat hogy reccsent a váll izületem..a haverom is hallotta,kérdezte ez a vállad volt? mondom igen..4 éve volt már es ma is ha hatra akarok nyulni vagy magastartásba hátra akarok nyujtozni bepisálok ugy fáj..nem voltam orvosnál,nem tudom mi lehet,de azota fáj,es mondom 4 éve történt..
2021. márc. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet elszakadt, vagy reszlegesen es szarul gyogyult meg doki nelkul. Most is edzel? Hagytal neki idot gyogyulni egyaltalan?
2021. márc. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
persze pihentettem utana,es volt hogy 1 évig nem edzettem
2021. márc. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem artana egy doki. Letezik olyan inekcio ami rendbeteszi. Sok esetbe bevalik.
2021. márc. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
hat majd ha nem lesz virus )
2021. márc. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!