Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fényképek alább! Steve Reeves...

Fényképek alább! Steve Reeves tablettákkal juttatta be szervezetébe az anabolikus szteroidokat, vagy már szúrt ő is, miután hat-hét év alatt naturálként elérte a maximumát?

Figyelt kérdés

Szegényt egyesek le-strand-fazonozzák, pedig (szerintem) csodálatos, amit elért. Úgy vélem jóval kevesebb kemikália elég az ő némely ember szerint "észrevehetetlen" alkatához és annak fenntartásához, mint például Vörös Zoltán fizikumához annak fénykorában.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


De persze (én is tudom, hogy) azért ez sem utolsó:


[link]


[link]


[link]


:)



2021. márc. 16. 12:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Régen is cuccoltak, sőt nem volt mindig illegális. Arnold is már tizenpárévesen az 50 és évek végén 60-as évek elején kezdte. Régen a Coca colában is kokain volt , most meg illegális.
2021. márc. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm. Azt tudja valaki, hogy a tablettás miért károsabb az izomba injektáltal szemben?
2021. márc. 18. 19:20
 13/15 anonim ***** válasza:
Mert a tablettás mivel az emésztőrendszeren keresztül jut a szervezetbe, így a máj bontja, és az közben károsodik.
2021. márc. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. márc. 19. 07:37
 15/15 anonim ***** válasza:
A szemes cucc, minden egyes kúra nagyon rossz májértéket eredményez, ha esetleg vérképet csinálnak.
2021. márc. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!