Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Dr. Borszéki Péter (három...

Dr. Borszéki Péter (három harmad) naturál?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy a "formája" olyan durva. Hanem még ebből a formából is brutálisan sokat veszített pár hét alatt, szinte eltűnt az izma.

2021. márc. 18. 06:03
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem így szexibb.
2021. márc. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem az
2021. márc. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha mutatnál 2 képet összehasonlításnak, hogy hogy néz ki ez a "brutálisan sokat veszített" akkor könnyebb lenne válaszolni. Maga a forma az naturálnak tűnik, persze ettől még lehet nem az.
2021. márc. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Alapvetően sovány testalkatú extrém gyors anyagcserével, az ilyenek rohamos elkezdenek fogyni, ha nem figyelnek oda, meg amúgy is hamar összeesel naturalban is. Ez van, ilyen sport ez.
2021. márc. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezaz, 2 képet
2021. márc. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Instagramon követem. Nem esett össze ennyire drasztikusan. Persze kisebb lett mert home workout van, de nem ennyire drasztikusan. Most egy kicsit szerintem szexibb, hétköznapibb. De naturál, az tuti
2021. márc. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De mit nézünk instragramon? Volt egy hónapja egy beállított jó fényű bedurrant izmos kép ujjatlanban, azt hasonlítjuk a legfrissebb szar fényben készült pólós képpel, hogy mennyivel kisebb a válla, bicepsze? Nyilván ott sokkal kisebbnek néz ki.
2021. márc. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A mai fitnesz világban csak akkor hiszem el hogy valaki natural, ha látom a legutóbbi vérképét és egy 2 hónappal korábbit is!


Sokkal sza.rabb formában lévő idióták koxolgatnak manapság, teljes elmebaj.


Mindenesetre ha látatlanba tippelnem kéne: akkor szerintem natural.

Azért mert elég alacsony, viszonylag kis csontozatú, illetve a környezetet és pár videóját megnézve, jól áll anyagilag, így könnyű finanszírozni egy normális étrendet.


Amúgy számomra elég kiábrándító egy ilyen fizikum, főleg ha "összeesik" kicsit akkor úgy néz ki mint aki alig edzett volna...pedig biztosan beletette a munkát.

Még csúcsformában is csak póló nélkül mutat valamit.

2021. ápr. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!