Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes lenne elkezdenem...

Érdemes lenne elkezdenem boxolni 28 évesen?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, pár éve edzem már. Futni, úszni és konditerembe járok. Utóbbi időben a korlátozások miatt a street workoutra álltam rá. Elégedett vagyok a fizikumommal, viszont szeretnék valami változatosságot beiktatni a hétköznapokba. Sosem boxoltam ,fiatalkori verekedéseket leszámítva, így adott a kérdés érdemes lenne most belevágni? Nincs semmi komolyabb célom az egésszel. Esetleg valaki, aki kicsit később vágott bele adna egy kis élménybeszámolót? Neki,hogy tetszett?:)

Akár edzőt is ajánlhattok Budapesten, ha tudtok.


Köszönöm a válaszokat!



2021. márc. 19. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Miért ne lenne érdemes hogyha ez érdekel téged?
2021. márc. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában úgy látom az "X évesen érdemes elkezdenem az Y nevű küzdősportot" típusú kérdések korszakát éljük.

Érdemes elkezdened. Sportolni, mozogni minden életkorban kell, minden életkorban jó. Profi ökölvívó 99%, hogy nem belőled nemzetközi versenyeken, de nálad nem is ez a cél, csak a hobbi és a változatosság.

Hajrá! Keress a pandémia után egy olyan egyesületet, ahol van hobbista edzés, és nyomjad!

2021. márc. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kezd el! HAJRÁ!!!!
2021. márc. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes!
2021. márc. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

mostanában tényleg nagyot mennek a MEGÉRI-E ELKEZDENEM KÜZDŐSPORTOT CSINÁLNI 100 ÉVESEN című kérdések :D


az egyik haverom kereken 30 évesen kezdett el boxolni úgyhogy szerintem semmilyen félnivalód nincsen. ő nagyon szereti a helyet. van nála pár idősebb is ott. hetente háromszor jár. jó a közösség. fokozatosan tanítja őket az edző, nem vereti szét a kezdők fejét az első edzésen a haladókkal, meg ilyesmi állatságok. nagy öltözőjük van zuhanyzóval. viszonylag sokan vannak egy csoportban.


a felnőtt hobbi edzések szinte mindenhol laza hangulatúak, de azért olyan helyet keress ahol keményen vannak véve az edzések. ha olyan helyet találsz ahol nagyon nyugdíjasra van véve a figura akkor azt ne erőltesd, keress másik helyet. lényeg hogy legyen erőfejlesztés, technikázás, és bunyó. ha ez a három van akkor minden van.

2021. márc. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2021. márc. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha kedved van hozzá akkor mindegy hány éves vagy, mit veszíthetsz ha elmész pár edzésre?

Új ingerek mindig jót tesznek, ha meg nem jön be, legalább megpróbáltad.

Hajrá! :)

2021. márc. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 32 körül kezdtem thai boxolni. Nem bántam meg, költözés miatt abbamaradt, kimaradt majdnem 1 év, aztán 36 évesen crossfitezni kezdtem.
2021. márc. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37 évesen kezdtem el.Eléggé tetszett,mondjuk az állóképességem lófing volt,nagyon hamar kifulladtam,de kardióval szépen felhoztam azt is.
2021. márc. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az életkornak akkor van jelentőssége, ha bajnok akarsz lenni. Miven nem akarsz az lenni, tárgytalan a dolog, kezdd el!
2021. márc. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!