Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek mennyire normális...

Szerintetek mennyire normális dolog, hogy egy edzőteremben egyszerre 3-4 kutya rohangál fel-alá? Csak engem zavar?

Figyelt kérdés
Kimutattam hogy zavar a jelenlétük, és még rám néztek furcsán.
2021. márc. 21. 08:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem normális. Egy edzőterem nem kutyaszálló. Valószínűleg több embert is zavar, hogy miközben edzenézek, ott rohangálnak. Sőt, lehet, van olyan, aki fél tőlük. Szerintem fogjatok össze többen és szóljatok a tulajnak, hogy ez így nem oké.
2021. márc. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is nagyon parasztság, ha nálunk fordulna elő biztos nem járnék oda többet
2021. márc. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
3-4 az mar tulzas.. de egy multkor is ott rohangalt mig 2 50essel nyomkodtam. Amit nem teszek le sorozat vegen szepen mert kiszakad a vallam kb. Inkabb ledobjuk azt mar.. azert van ott gumipadlo. En szoltam a gazdinak h kosse meg vagy vigyazzon ra mert ha raesik... meg neki allt feljebb. Hulye pcsa. Egyebkent imadom oket jobban mint az embereket, de sztem felelotlenseg egy hardcore terembe zsebkutyat hozni.
2021. márc. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Ide is behozta néhány tajparaszt a rühes dögjét, megmondtam nekik, hogy ha még egyszer behozzak, akkor a szomszéd kínai büfében megvan egy napra a hús alapanyag. Azóta nem hozzák.
2021. márc. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Kutyabarát vagyok, van is kutyám, ahová csak lehet viszem magammal. Azonban a konditerembe nem. Nem odavaló. Lehet hogy valaki fél a kutyáktól, valakit csak szimplán zavar a jelenléte, de balesetet is okozhat, illetve a kutya is megsérülhet.
2021. márc. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen, meg az is benne van, hogy odadugják az orrukat más vendég lábához, meg amúgy hullajtják a szőrüket, és a koszos utcás lábukkal osszemaszkalnak mindent, mi is benti cipőben edzünk ugyebár.
2021. márc. 21. 10:57
 7/17 A kérdező kommentje:
5ös, örülök hogy te tekintettel vagy másokra, bár minden kutyás ilyen lenne.
2021. márc. 21. 10:58
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
elég érdekes
2021. márc. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére még sose láttam ilyet. Ezt engedi az terem tulaja? Egyrészt iszonyú kosszal jár, beviszik a sarat, összenyalogatnak mindent, hullatják a szőrt. Másrészt ha valaki épp nagy súllyal guggol (de sok más gyakorlatnál is) és a kutya odaugrik a lába közé azért abból elég durva baleset lehet. Én biztos nem járnék ilyen helyre, ha a panasz ellenére továbbra is beengednék a kutyákat.
2021. márc. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Komolyabban kéne fellépni, mert zavaró és veszélyes is lehet.
2021. márc. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!