Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzőterembe futva menni normális?

Edzőterembe futva menni normális?

Figyelt kérdés

Van egy csávó állandóan leizzadva esik be a terembe, úgy áll neki gyúrni.


Ja és utána szintén futva megy haza. Azt mondta mikor kérdeztem hogy oda vissza 6 km. Nem égeti le ezzel az izmait? Mármint ellene dolgozik a gyúrásnak.



2020. aug. 10. 15:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%
Fusson ha ennyire buta és nem ért hozzá, de az undorító, hogy izzadtam van a terembe, gondolom össze vissza szutykol mindent... Pláne most amikor amúgy is kiemelten figyelni kellene a higiéniára a vírus miatt.
2020. aug. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
8%
Magyarán megmondva, igénytelen állat.
2020. aug. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

# 1 # 2


Szerintem az izzadással semmi gond :D, tök mindegy hogy a teremben izzadsz le vagy előtte :D, csak ez a sok futás ez nem éget izmot is?


Én nem kardiózok ezért nem tudom ez sok vagy kevés?

2020. aug. 10. 15:35
 4/14 anonim ***** válasza:
37%
Normális teremben van légtechnika, meg klíma, nem nagyon izzadsz, legalább is nem folyik mindenedről az izzadtság
2020. aug. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%
Ha lefürdik érkezéskor akkor igen :D
2020. aug. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy igazi sportember. Igen, ellene hat a futás az izomépítésnek, ezért meg kell találni az optimumot, azonban az biztosan nem a 0% erőnléti edzés 100% erősítésnél van.
2020. aug. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
13%
#4 normális terembe az ilyeneket nem engedik be
2020. aug. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%
Nem igaz nem sajnáljátok, há dobjatok má neki össze legalább egy kempingre valót! :D
2020. aug. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Normális edző(!!)terembe nem engednek be izzadt embereket? Ez a nap vicce, már elnézést.


A kérdésre: nem mindenkinek az a célja, hogy óriási dagadó izmai legyenek.

2020. aug. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

#9


Igen. Lehet neked nem probléma de nem mindenki olyan igénytelen mint te. Ne magadból indulj ki. Aki ad magára az nem fog csatakosra izzadtan összekenni mindent. Pláne járvány kellős közepén.


Kultúr helyeken van klíma, meg persze törölköző amit illik használni azonnal ahogy elkezdését izzadni, azonnal törölni kell!

2020. aug. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!