Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Manapság miért minden edzetlen...

Manapság miért minden edzetlen nyominak első a táplálékkiegészítő ?

Figyelt kérdés
De tényleg. Elsőnek talán elkéne kezdeni edzeni, aztán oda figyelni a kajára meg a fontosabb vitaminojra és utána ezekre építve valami tápkieg. De azt látom hogy még el se kezdenrk edzeni de már veszik a tápkiegeket a vézna gyerekektől a dagadtakig. Mondjuk könnyebb is az, aztán meg az ilyenek sírnak hogy nem alakulnak.
2021. márc. 22. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki a konnyebb utat valasztja. Es az elejen meg mindenki benyalja a marketing dumat. Koztuk en is igy voltam vele.
2021. márc. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert felmész egy oldalra, ahol leírják, hogy hogy kéne edzeni, aztán ott világít a fél monitoron egy 10% tzs alatti 95 kilós arc, hóna alatt a fehérjével, mellette a szilikonmellű bikini kategória győztessel, hogy ettől hegyes a cerka. Jóska meg Julcsi meg elhiszi.


De legalább 7000 legyen egy kiló, mert annak sokkal jobb az aminosavprofilja mint az óccsónak. Bleh...

2021. márc. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak arról beszélünk akinek se az edzés se a kaja nincs rendesen kitalálva, akkor az nyilván a marketing benyelése. Meg az átlag fiatal rohadtul nem akar minden nap főzőcskézni, húst venni stb, úgy gondolja elég a kiegészítő a sonkás szendvics meg krumplis tészta mellé. 16 évesen én is megvettem a zöld jumbot, mert hát az növeli a tömeget, szedem 2hónapig aztán már nagy is leszek :) Tanulópénz.
2021. márc. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs annyi eszuk h komolyabban utannanezzenek a dolgoknak 🤷‍♂️ de sokan igy kezdtuk tizenevesen. Pedig nekunk nehezebb volt mert nem volt okostelo sot sokaknak se pc se net. Nekik mar minden adott.. vegyek csak majd rajonnek lar kidobott 100ezer utan h semmi ertelme nem volt 🤷‍♂️
2021. márc. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

1.Beveszik a rengeteg marketing dumát,plakátokat.Mindenhol pózol a sok tökéletes persze full naturál testépítő szexi csajokkal és elhiszik hogy a por miatt van.

2.Egyszerűbb egy mágikus port összerázni ami ugye izomkolosszussá változtat az előző pont miatt mint egy komplikált,egyénre szabott edzéstervet és étrendet összeállítani és keményen dolgozni.

2021. márc. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

"Ezt látom"

Hát érdekes módon én nem látom.Azt viszont igen,hogy a mindig másokkal vannak elfoglalva egyesek,es nem sajátmagukkal.

Túl sok időd van nézelődni?

Ki nem xarja le,hogy mit szed,meg mikor szedi!Az ó dolga,nem a tiéd!

Haverom megvette az autórádiót,mondván ha lesz jogsija,és vesz majd kocsit,akkor jó lesz.

Na és?

Nem az en pénzemen vette,és kvára semmi közöm nem volt hozzá!

Nem?

2021. márc. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Sokat számít a marketingfélretájékoztatás is. Emlékszem, amikor elkezdtem edzeni még tizenévesen, annyira benyaltam az anabolikus ablak szöveget, hogy azt hittem "kevesebbet ér" az edzés ha nem iszok utána tejsavót és ez egy ilyen dilemma volt, hogy ha edzek akkor már muszáj hozzá beszerezni fehérjét is. Ez így visszagondolva vicces, de akkor halál komolyan gondoltam.
2021. márc. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Én egész életemben szinte alig szedtem tápszert.

Multivitamint vettem mindig, meg mostanában fehérjét.

18 éves korom óta használok cuccot, de jó minőségű, patikai termékeket.

Eddig nem sok gondom volt, minden féléves vizsgálat rendben volt.

Marketinget bekajálja minden kezdő pistike, és már rohan is venni az első dobozát, ami sokszor semmit sem ér.

Mikor elkezdtem akkor még nem ez volt.

Gyuri bácsi, aki már a felhőben van, akkor a súlyemelők edzője volt pesten, nála tanultam.Ő is legalább egy évet mondott natúrban edzeni, miután valaki kipróbálna bármit is.

elsőnek a napos tabikat kaptam, igaz tréfás kedvű volt az öreg, azt mondta, Bélus, ezek erős multivitamink, csak napi 4-t szedjél be, pár nap és észreveszed, ahogy a vitaminok hatni kezdenek.

Nos éreztem is, a vérszemet kaptam.

titokban napi 8 szemet szedtem hát odacsapott.Gyanakodott is az öreg, mikor hétre hétre erősebb lettem.mikor a 200 kg ment már guggolásban felhúzásban, rákérdezett, hogy Béla ugye nem úgy eszed mint a cukorkákat?

Később kaptam tőle injektálható magnézium injekciókat, később jöttem rá, ez volt a deca kék görög, meg a sárga holland.

nos ez odavágott mint a pásztorgyerek a bodrikutyának, mikor ellopta a kajáját.

Béla48F

147kg

197cm

kar55cm

erőemelő

Úgy néz ki nemsokáig fogok tudni válaszokat írni, május június környékén nyit a club ahol melózok, pár hónapig lehet nélkülöznötök kell majd a válaszaimat.

meg addig edzenem is kell, úgy hogy több időt kell töltenem megint edzéssel.

2021. márc. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

8: "Úgy néz ki nemsokáig fogok tudni válaszokat írni, május június környékén nyit a club ahol melózok, pár hónapig lehet nélkülöznötök kell majd a válaszaimat."


Ne csináld! Mi lesz így velünk?!

2021. márc. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!