Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen hátrányai lehetnek a...

Milyen hátrányai lehetnek a koffeinfogyasztásnak?

Figyelt kérdés

200 mg-os tabletta formában néha szedek egyet. Mi lenne, ha minden edzés előtt (heti 5-6x) fogyasztanék? Hozzászoknék? Mennyi idő alatt? És ez mivel járna? Mennyi idő lejönni róla?

És ha csak kb. 1 hónapig, esetleg nem is minden edzés előtt szedném, az még járható út lenne?



2021. márc. 20. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hozzászoknál, utána már semmit nem javítana a teljesítményen. Amikor leszoksz róla, addig átmenetileg ront rajta. Elég értelmetlen.
2021. márc. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokaig minden edzes elott ittam edzeselottit. Volt h dupla adagot is. Az mar 400mg. Ami megesik az a fejfajas, kis szedules ha keson veszed be nehezebben alszol el. A vizet is hajtja elegge. Am hozza lehet szokni par het alatt es mar nem ut olyat. Lejonni meg semmi extra kicsit faradtabb vagy max par napig. De 200mg meg nem olyan durva. Persze ha nem vagy hozzaszokva biztos megerzed..
2021. márc. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most szálkásítok még pár hétig, és szeretném, hogy minél több izmot tartsak meg és minél produktívabb legyen az edzésem. Pont jó az adag, utána is érzem még egy ideig, edzés után is mozgékonyabb vagyok. Ez meddig tart kb, mikor kezdek hozzászokni?
2021. márc. 20. 23:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom az se mind1 heti hanyszor szeded/edzel. De izommegtartas szempontbol nemhiszem h lenyeges am a koffein 🙄 inkabb a feherjedus kaja meg a pihenes. Naturalba konnyen egeted az izmot is.
2021. márc. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az intenzívebb edzésen keresztül jobban terhelem az izmaimat, így az izommegtartás szempontjából hasznos lehet szerintem.
2021. márc. 20. 23:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!