Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés nélkül, átlagos testalka...

Edzés nélkül, átlagos testalkattal,szálkásítás alatt sok izmot veszithettem/veszithetek koplalással?

Figyelt kérdés

kaloriákat számoltam,majd felhagytam vele,csak odafigyeltem a kajára...

Volt hogy heti 2kg,volt hogy heti 1kg, vagy volt, hogy 3dkg ment le,de minden héten fogyok.

A testzsírom 35%volt,elôtte jártam edzeni ,de az izomtömegem alapból nagyon csekély volt,fekvô max 10 ment meg hasonlók...

Megszámoltam és az én 185cm-hez vittem be 1-1napokon 1000-1400kaloriákat,volt hogy 900-at is,de koplalas nélkül,tehát én nem,csak a szervetem éhezett,mert sok levest zöldséget fehérjét ettem..

Kérdésem az lenne,hogy így mennyi izom mehetett le a fent leírt adatok alapján illetve mennyi fog lemenni valszeg?

(2hónap alatt ment le 10,5kg)

Ha többet eszem akkor hízok....

Jelenleg még 8kg kellene kb a 15% testzsírhoz,magamon nem látom,hogy ment volna le sok izom,a zsír viszont jelentôs,ha oldjàk a korlátozàsokat megyek edzeni, illetve kiszabadulok a home-office-bol is igy vissza állok majd a 2200 kalóriàmra, de addigra vagyis kb nyárig szeretnék kockas hasat...most 24-25%-on lehetek



2021. márc. 23. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Vegyél egy személymérleget, ami kijelzi a testzsírszázalékod! Az is csak becsül, de még mindig jobban becsül, mint mi látatlanban.
2021. márc. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Rolikaki04 válasza:

Youtube --> Johnny V!!!



Minden ott van ami kell. Ő tud neked adni tippeket. Én meg nem akarok hülyeséget mondani, hogy később esetleg majd én kapjakxd.

Szóval Johnny V!

2021. márc. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!