Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jelenleh 97kg vagyok 185centi...

Jelenleh 97kg vagyok 185centi es 45os a felkarom. A testzsirom kb 15%korul mozog. Nagyon picinek latom, lehet testkepzavar,oszinten nem tudom. Szerintetek azert lehet mert nem vagyok eleg szaraz? Ha ledietaznam 6-8% nagyobbnak nezne ki?

Figyelt kérdés

2021. márc. 26. 15:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Orvoshoz menjél ezzel de komolyan. Kezdődő testkép zavar szvsz.
2021. márc. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Kep? Talan segitene. (Ha nem vagy troll)
2021. márc. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
Okés kezdjük ott, hogy a testzsírod alapból olyan mint egy verseny időszakban kész testépítőé, tegyük fel hogy én ezt nem hiszem el :D de folytassuk tovább 6-8-at akarsz ami egy profi futóé tegyük fel, hogy én azt mondom hogy nem tudod megcsinálni...bocs de ott kezdődik a probléma,hogy hülyeségeket írsz.
2021. márc. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Kép nélkül ennek így sok értelme nincsen, mert azt se tudjuk, hogy a 30% testzsírt látod 15%-nak vagy tényleg ilyen jó fizikumod van. Csak mert ha 6% testzsírról beszélsz, akkor abból arra következtet az ember, hogy nem tudod pontosan mit takar az.


De ha tényleg 15% 97kg-val, akkor nagy eséllyel tolsz valami cuccot is és ennek ellenére kicsinek látod magad, szóval igen, testképzavar.

2021. márc. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek, ezt az alkatot sok cingár meg törpe gyerek megirigyelné akármilyen rossz tzs-vel is, de annyira rossz az a legrosszabb esetben sem tud lenni.


Kérdező, térj már észhez! Menj ki az odúdból az utcára, és láthatod, hogy 100-ból 97 a közeledben sincs. A nők meg pláne nem a barázdáid mélységét nézik, hanem hogy megvan-e a magasságod, vállasságod darabra.

2021. márc. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Itt gyakorin mindenki kevesebbnek latja a tzs %at, mint ami valójában. Volt egy gyerek feltéve olyan 14-15% tzsvel, aztán rávágták, hogy az 10-12. Sokan nem tudják mi az. 6% ra meg már szinte lehetetlen lemenni. 8% meg versenyzők tzsje, nem egy átlag emberé, naturalon mérnöki kajaval lehet lemenni 12% alá, de 10 alá lehetetlen, bármennyire is hihetetlen, persze vannak genetikai adottságok, de ne essünk azért túlzásokba, de jó én megértem, hogy itt mindenkinek 8-10% a tzs mert az orvos megmérte. Ravaghatom én is, hogy orvos által vagyok 10% alatt, de attól még 20 fölött maradok. Lelehet pontozni, de aki nem kokszol és nagy izomtomege van, annál én nem hiszem el, hogy 10% alatt van a tzs és itt gyakorin meg a 10% körülit sem nagyon, ha csak nem valami 50kgs crossfites gyerek vagy.
2021. márc. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Termeszetesen hasznalok dolgokat, kepet kuldok uzibe.

Mint mondtam nem hazudom, akkorva vagyok amit irtam,de szerintem keves.

2021. márc. 27. 00:31
 8/14 A kérdező kommentje:
Akit erdekel irjon 1 privit.
2021. márc. 27. 00:38
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem a képet, hát ha ezt tényleg picinek látod, akkor erős testképzavar... Amit kezelni kellene. Kezdve a kevesebb testépítős szociális médiával, több átlagos fizikumú emberrel találkozással. Persze nem vagyok se orvos se szakértő, csak általában az ilyesmi is segít.

Mi a cél, mikor mondod azt, hogy na ez már elég nagy? Az a baj, hogy ha nem kezeled a problémát a fejedben, akkor az lesz, hogy egyre több cuccot fogsz használni, mert soha semmi nem elég, egyre rizikósabb cuccokat vagy dózisokat, aztán majd az egészséged fogja megállítani a dolgot pár év múlva.

2021. márc. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Haat oszinten , szerintem 110kg es 50es felkar szalkasan ,na arra mar azt mondanam okes.
2021. márc. 27. 12:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!