Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Creatin+Proteint?

Creatin+Proteint?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 évesen Creatin+Protein párost hogy érdemes szedni? Napi hány gramm Creatint?
2021. márc. 26. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Függ a súlyodtól.
2021. márc. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
75-76kg
2021. márc. 26. 20:27
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Napi 3-5gramm creatin, nem kell feltöltő szakasz. 5 grammot szoktak ilyen általános fogyasztásnak írni, mert olcsó és mit számít az az 1-2gramm, de ha vékony vagy és húsokkal beviszel egy csomó kreatint, akkor valószínűleg elég kevesebb. Nap bármely szakaszában szedheted és növeld meg a napi vízfogyasztást. Nem tudom mennyit tudsz róla, ezért leírom röviden és egyszerűen: több vizet tárol a szervezeted, az elején emiatt megdobja a testsúlyodat, pár százalékkal erősebb leszel tőle és kb ennyire kell számítani tőle, semmi többre. Azért mindegy, hogy mikor szeded be, mert nem olyan mint a koffein, hogy beszeded és fél óra múlva erősebb leszel, hanem szeded és pár nap alatt szépen lassan kialakul egy állandó "hatás".


Fehérjeport amikor épp ki akarsz váltani egy szilárd ételes kajálást, pl reggel müzlivel/zabpehellyel egy adagnyi fehérje vagy amennyi az étrendedbe éppen kell. Jó dolog a fehérjepor, de azért próbáld meg szilárd étellel bevinni a szükségleted nagy részét.

2021. márc. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm #3

Hát 183 cm vagyok 87kgrol indultam most vagyok 75-76 mint ugye írtam is. Ezen a súlyos témán kicsit meglepődtem, de legalább tudni fogom hogy nem hízok visszafelé, hanem használ a cucc. Köszönöm szépen a válaszodat!

2021. márc. 26. 20:38
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Minek vettél ha azt se tudod mire jó és mit tesz ?
2021. márc. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy mire jó, és azt is hogy mit tesz. De pontosan nem tudok mindent azért kérdeztem..
2021. márc. 26. 21:06
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
5: senki se úgy kezdi, hogy mindent tud, ő legalább kérdezett, nem vakon szedi a doboz oldalára írtak alapján. Meg ha megnézed, hogy egyes oldalak miket írnak a termék alatt, elképesztő.. Kezdőként nehéz megtalálni a hiteles és értelmes leírásokat. Azon döbbentem le egyik nap pl, hogy a shopbuilderen oda se írják a termékekhez az összetevőket. Vennél egy multipro-t és nincs odaírva, hogy mi van benne, csak a süket marketing dumák hosszú sorai. Undorító.
2021. márc. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!