Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A tárogatás kiváltható egykeze...

A tárogatás kiváltható egykezes fekvenyomással?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 1. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Mas iranybol kapja a terhelest de ugyanaz az izom dolgozik. Nekem a tarogatastol durran ve legjobban a mellem es jol le is nyujtja a nyomasok utan. En sose hagyom ki. Nyomok ruddal, egykezessel meg tarogatok is. Ami nem azt jelenti h nem lehet jo melled ha nem tarogatsz. Nekem az no a legnehezebben ezert minden uranybol bombazom. Ismerd meg magad mire h reagalsz. Kiserletezz. Csereld le es meglatod neked mit hoz. En nem tudnek aludni ha kihagynek barmit 🤣
2021. ápr. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem egészen, mivel a 2 nem ugyanazt a funkciót veszi igénybe. A nyomásoknál besegít a tricepsz, és a váll, tárogatásnál a bicepsz és szintén a váll. Ha tárogatsz, akkor a melled teljesen kinyúlik, míg fekvenyomásnál kicsit más szögben nyúlik a melled. Az egyik izoláció, a másik összetett gyakorlat.


Nekem amúgy egykezes ferdepados nyomásnál nagyon jól érzem a mellem, és nagyon jól be is durran. Tárogatásnál is, de ott nem annyira.

2021. ápr. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Anatómiailag nem tudom elmagyarázni, remélem segített.
2021. ápr. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, csak az a baj, hogy itthon elég szar pad nélkül :D, a tárogatást nem tudom rendesen csinálni, arra gondoltam, akkor legyen a melledzés annyi, hogy fekvenyomás rúddal meg egykezessel
2021. ápr. 14. 15:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Es hol nyomsz fekve? 🤔 nem fekpadon? Azon lehet tarogatni is.
2021. ápr. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Elég csak a rúddal is. Naturalban nem kell több gyakorlat mellre
2021. máj. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem ugyanaz a kettő, de ha kezdő vagy amatőr vagy, akkor nem probléma, ha nem tárogatsz
2021. máj. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazából....a tárogatás sokkal közelebb áll a mell funkciójához, mint akármilyen fekvenyomás.
2021. máj. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!