Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a srác natural vagy tol...

Ez a srác natural vagy tol valamit?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Róla lenne szó, Bryce Hall. Igazából régebben olvasgattam és valaki azt mondja hogy tolt valamit, valaki szerinte natural, de volt egy videója ahol simán 140 kiló körül nyom fekve.


https://www.youtube.com/watch?v=WA6gmquom98&t=844s Itt 130kg-t nyom ki úgy hogy állítása szerint 3 hónapja kezdett komolyabban edzeni.

Csomó videót találtam ahol elmagyarázzák hogy szerintük miért nem naturál, de valaki szerint az. Vélemények?



2021. ápr. 3. 23:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tol e valamit az jó kérdés, hogy el e lehet érni ezt naturalban? Igen el! Az, hogy a vállában kijött az ér az genetikatol is függ, simán kijohet, amúgy meg nem eres annyira. Én megkockáztatom, hogy naturál. Egyébként szomorú számomra, hogy ha valaki lát egy jó formát, akkor mindjárt megy a tutikokszol duma, dehát ez a sport erről szól sajnos :/
2021. ápr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ne érts félre, persze nyilván nem szidom csak érdekel
2021. ápr. 3. 23:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy ő natural vagy sem, de ezt a szintet lehet hozni naturalba.
2021. ápr. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Eszembe sem jutott, csak arra értettem, hogy mindenhol ez megy, van egy jó forma, meg se nézik jobban, de már ranyomjak, hogy tuti kokszol :)) a kérdéssel nincs baj.

Viszont most nézem a videó link alatt az írásod.

130kg úgy hogy komolyan edzeni 3 hónapja kezdett, hmm azért megnézném, hogy milyen formával kezdte azt a komolyat, és a komolytalan az mégis milyen volt. A 130kg naturalon sem nagy cucc, ha lajtosan szeriazgatott 100al, akkor siman felmehet 3 hónap alatt 130ra ha megigazitja a kaját meg az edzést. Szerintem ez teljes mértékben naturál.

2021. ápr. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Elérhető naturalban, viszont hogy kokszol-e azt sosem lehet tudni.

A vállon lévő ér edzés után simán van olyen nekem is.

2021. ápr. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyet értek a többiekkel. El lehet érni. Mikor én elkezdtem a koleszban edzeni, az egyik koleszos nevelőtanár "szakkör jelleggel"... Nem volt hivatalos. Tartott edzéseket. Ő akkor már 20 év fölötti tapasztalattal rendelkezett. Hála neki egy hónap alatt fekvenyomásban felmentem 40kg-ról 75-re szerek nélkül... Csak az általa javasolt étrenddel heti 4-edzésnappal.
2021. ápr. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is elérhető naturálban sok év után.Lehet hogy tol valamit de a formája nem elérhetetlen
2021. ápr. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az izomtömeg hozható naturál (csak nyilván nem pár hónap alatt), de..


Ilyeneket beszél, hogy csak 3 hónapja edz rendesen és 140kg-t nyom fekve, Tristyn Lee-vel edz akiben 3 gógyszertárnyi cucc van, instagram/youtube "sztár", meg ilyen kerek a válla.. biztos, hogy nem naturál.

2021. ápr. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem nagy durranás, de van egy két kép ahol túl kerek a váll. Amúgy a 140 kilós fekvenyomás nekem pl tizenévesen is ment cucc nélkül, 72 kilósan. Lehet natural a gyerek, de azért nem tennék rá komoly tétet ha fogadni kéne
2021. ápr. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
csak egy példa, gondolom tudod ki az a Zyzz, abszolút nem izmos csávó, csak rohadt száraz. De ő is tolt szteroidokat, ráadásul elvileg keményeket is, mint a trenbolone, mégis ilyen piszkafa maradt a rendes testépítőkhöz képest... Ezt csak onnan lehet tudni, hogy voltak fórum posztjai ahol leírja mit használ, de amúgy meg lehetetlen megmondani emberekről, hogy koxolnak, vagy nem. Én is tudok olyan képet csinálni magamról, hogy biztos azt hinnéd koxolok, közben csak kartól felfelé vagyok fotózva, és egy hűtőtáskát szorítok amúgy tele sörrel a markomban és ettől tűnik nagynak...
2021. jún. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!