Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ő naturál vagy...

Szerintetek ő naturál vagy teljesen reális cél ?

Figyelt kérdés
JD Pardo-rol lenne szó. Írjátok be hogy JD Pardo in Twillight vagy JD Pardo in revolution. Vékony gyerek volt nagyon. Kb 178 cm és elvileg 60 valahány kg volt. Na most írjátok be hogy JD Pardo Mayans MC, nézzétek meg milyen izmos. Elvileg 86 kg. Nagyon komoly. Azt nyilatkozta hogy 1 évet edzett. Szerintetek reális ez ?
2021. márc. 23. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Oké, hogy vékony volt, de azért az egy tök jó alap ahogy mondjuk a twilightos képen kinéz, ahol minden rá van aggatva.

A mayansos formája meg egy tök normál kondis forma. Teljesen elérhető (lenne) ez natúrban.


Mondtam ezt, amíg bele nem botlottam ebbe a gifbe:


[link]


Az a bikakábel ér, meg a minden máshoz képest feldurranó váll meg csuklya árulkodik. Spicli receptorok...

2021. márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja, az 1 év részre nem tértem ki. Na az viccnek is szar. :)


De ilyen ez a halivúd, minden hama-gyorsan kell, nincs idő natúrkodni.

2021. márc. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek. Tudsz kinézni így naturálon, de 0-ról indulva nem egy év.
2021. márc. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Akkor elérhető ?

Hát edzegetek egy ideje, van már bennem erő. Magasságom hadonló, 176 cm csak én 72 kg.

2021. márc. 23. 22:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez elérhető naturálban.
2021. márc. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5-6 év kellett hasonlo formahoz
2021. márc. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg ő nem naturál, de elérhető, én is ilyen vagyok.
2021. márc. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ettől több elérhető.

Ami egyébként felesleges időpocsékolás hogy szinészeket vesztek alapul, hogy ki mennyi idő alatt hogy néz ki.

Ezek nem sportolók, hanem színészek! Tehát egy egy szerepre tele vannak mint a délibusz.2=3 hónap az átlagfelkészítés. Felveszik a jeleneteiket, megvan a kereset, onnantol meg lexarják az egészet.

Kivételt képez talán néhány fickó, nagyjábol 5%,aki a filmezés mellett az év hétköznapjait rendszeres edzéssel tölti, vagy sportoló, egészségesen él, de ezeket ugyis tudjátok.

2021. márc. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De azért ő 3 éve már ilyen, vagy folyton koxol ?
2021. márc. 25. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!