Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2000 forintért 1 kg fehérje,...

2000 forintért 1 kg fehérje, ti szerintetek ez nem átverés ?

Figyelt kérdés

Gondolkodom hogy vegyek e, de félek hogy csak valami gagyi átverés. Ti nem ismeritek esetleg ?

[link]


Ez meg 3000 de izolátum.

[link]


Én vagyok ilyen gyanakodó vagy ezekkel tényleg valami gáz lehet ? Amúgy érdemes az oldalon szétnézni, sok áru van már szinte túl olcsón.


2021. ápr. 5. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Már a facebook hirdetésük kommentjében levezette egy értelmesebbnek tűnő úr, hogy miért lehet gyanús az egész. Glicin/taurin/tejpor/szója ezekkel valószínűleg fel lehet ütve a cucc, az a leírás ami itt a linkeknél van édeskevés róla, bizonytalan, hogy mennyire szigorúan lett tesztelve, és ha igen akkor hol/milyen körülmények között. De az is elképzelhető, hogy csak mindenki feleslegesen okoskodik és életünk nagy fehérjvásárlási lehetőségéről maradunk le, ha nem veszünk :)

Azért én az utóbbi miatt annyira nem aggódok.

2021. ápr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
de
2021. ápr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!