Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kcalt és makrót a meglévő...

Kcalt és makrót a meglévő testtömegre vagy cél testömegre számolunk?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 7. 05:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Szálkásításról lenne szó. Hogyan tudnék a legpontosabban számolni amely számok segítenének a célom elérésben?
2021. ápr. 7. 05:33
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
A tükör segít, nem kell számolni semmit.
2021. ápr. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezt csak azért tartom hülyeségnek mivel ha én arra az adagra azt mondom hogy kicsi még simán túl ehetem magam vagy éppen ehetek túl keveset is. Tapasztaltabbak válaszát várom. Fontos lenne
2021. ápr. 7. 06:47
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Figyu, én versenyző vagyok, voltam, soha nem számolom mert baromság. Minden nap más a kalória igény, főleg ha nem csak otthon fekszel egész nap, ismerd meg a tested és rájössz te is, utána már nem fogsz számolgatni
2021. ápr. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy 3000-es mercibe mennyi benzint tankolsz? Annyit, ameennyi a gyári fogyasztása, vagy amit szeretnél ha lenne?

A kalóriaigény minden esetben a meglévő testtömeghez adott. Onnan lehet elvenni, hozzáadni attól függően, hogy a testtömeg növelése vagy csökkentése a cél.

2021. ápr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na szóval, nincs 2 egyforma nap, amikor pont ugyanannyi a kalória igény, ezért nincs értelme számolni, mert akkor lesz egy fix kalória, de az igény meg napról napra változik/változhat. Fontos hogy mi az alap, és mit szeretnél elérni (lehet esélytelen kox nélkül)
2021. ápr. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!