Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az hogy van, hogy az 50 kg-s...

Az hogy van, hogy az 50 kg-s ektomorf életében súlyzót nem látott szűkgatyás gyerekekre buknak a csajok, rám meg nem?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 11. 14:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
mi a bajod ezzel? Nem jöhetsz be mindenkinek, fogadd el.
2021. ápr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert hogy nézel ki?


Amúgy van a kisugárzás, az arc, a stílus stb. Nem csak a testen múlik a dolog.

2021. ápr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Az a baj, hogy az átlag kondis frusztrált, depressziós csávó. Gondolom fiatal lehetsz még, ha az ilyen korosztályú (szűkgatyás gyerek 15-20 év közöttiek) lányokra hajtasz. Nekik meg pláne mindegy az izom, csak ne legyél dagadt.


Az e feletti korosztályt meg általában megint nem érdekli az izom, kigyúrtság, hanem inkább az egzisztencia (pénz) számít, amivel megint nem rendelkezik az átlag gyúrós.


A pasik ezt a gyúrást már már szerintem a másik masik ellen csinálják, mint a nőknél a műkörmözés meg szolizás kb

2021. ápr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 $$$$$ ***** válasza:
100%
Hat ez igy megy. A legtöbb csajt nem erdekli, hogy valaki izmos-e. Az adott sracoknak meg akiket te is leirtal sok önbizalmuk van és elégedettek magukkal. Mert ha nem lenne akkor ők is edzenenek. És te vagy akar en ( 203 cm es 121 kg vagyok kb.20%-os test zsírral, inkabb kicsit kevesebbel) és meg sok hozzank hasonlo embernek nincs önbizalma. Hiaba neznek ki jobban az átlagnal. Én regen nagyon vekony voltam. És engem nagyon zavart, ezert is kezdtem el edzeni. Hiaba nem vagyok mar 75 kg mint regen(198 cm magasan 75 kg voltam). En mai napig ugy erzem, hogy nagyon sokat kellene még izmosodnom mert meg sz*rul nezek ki. Másoktól már hallom vissza,hogy már nem nezek ki sz*rul, sok embertöl hallok már pozitív vissza jelzest a kinézetemre. De én ezt nem erzem igy. Ezert ugyan úgy nincs önbizalmam mimt ahogy regen se volt😂. Az hogy valaki mennyire sikeres a lányoknál önbizalom függő. És a legtöbb kondis(nyilvan nem mind.) önbizalom hianyos. Nekem is a legtöbb haverom önbizalom hianyos. Van egy haverom aki tenyleg nagyon komolyan nez ki. Regen is edz. Még is evek ota szingli mert ő nem erzi ugy hogy jol nez ki. Pedig neki van az egyik legjobb alakja a teremben...
2021. ápr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A nőknek az arc, kisugárzás, haj, szemek, stílus, duma sokkal többet számít mint a test. A jó test egy jó extra de ha nem vagy végletesen kövér, sovány, kigyúrt akkor nem érdekli őket. Régebben én is önbizalomhiányos voltam, edzettem egy csomót aztán rájöttem hogy rég nem testemmel van baj hanem a kisugárzással. Ahogy az javulni kezdett, jöttek a sikerek. Amikor pl tidnerezni küldtem megkértem pár nőismerőst hogy értékeljék a képeimet, melyiket rakjam fel. Volt egy kép amit nagyon jónak tartottam, szélesnek látszott a vállam, atletikusnak az alkatom, egyikük se tette a választottak közé.
2021. ápr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
52%
Nem buknak ilyenekre. Esetleg a 14 évesek. Felnőtt nők elvárják a fizikumot.
2021. ápr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 $$$$$ ***** válasza:
Hat 6-os.En lassan 21 vagyok. Es nem látom azt, hogy nagyon érdekelné a lanyokat a fizikum. Sokszor 10/10 es csajoknak van olyan baratjuk hogy hihetetlen. Nallunk a teremben sok jó nő van. Van hogy jön ertuk a baratjuk es van akiknek elhizott bartja van(nem kicsit),van akinek ilyen 50 kg-s srac akit szinte elfúj a szel. Pedig maga a csaj 10/10...
2021. ápr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

Már ott tévedsz, hogy azt hiszed, a testépítő alakat minden nő álma.

Mit üzen a nagyon kigyúrt test: Minden szabadidődet a terem töltöd. Ez nem túl csábító a legtöbb nőnek.

Ha szeretsz futni, túrázni, bringázni, akkor az annak csak egy mellékhatása, hogy sportosan fogsz kinézni.

Ha gyúrni jársz, akkor az a célod, hogy jobban nézz ki. Ez valójában ugyanaz, mint a hetente 2x fodrászhoz járó divatmajmok. Csak más az eszköz, mert másban látod a siker kulcsát.

2021. ápr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 $$$$$ ***** válasza:
3-as. Teljesen igazad van. En se meg a haverok se azert gyúrunk hogy jobban tetszünk a nőknek. Eleinte en is meg haveromek is azert kezdtük el mert azt hittük hogy ha kigyurjuk magunkat könnyebb lesz becsajozni. De mar nem. Egyszerüen bele szerettünk. Nem tudom elkepzelni azt hogy ne edzek. Illetve imadunk egymassal versengeni. Mivel kb.egyszerre kezdtük es van vagy 2-3 haverom akikkel egyforman nagyon komolyan vesszük(kaja, sose hagyunk ki edzest mindig allat modjara toljuk😂) . Ezert nagyjabol egy erőben is vagyunk. Es rendszeresen versengünk pl. mikor kinek jobb a fekvenyoamsa,felhuzasa stb.. Es aki valamiben el van maradva az mindig utol akarja erni a többieket. Persze vannak különbsegek meg mindannyiunknak vannak erössegei illetve gyengesegei de nem annyira szamot tevőek. Igy motivaltak vagyunk hogy beerjük egymast.
2021. ápr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 $$$$$ ***** válasza:
84%
A 8-asnak is teljesen igaza van. Aki komolyan veszi az edzest azert annak sok szabad ideje elmegy ra. En magambol indulok ki. 2-2,5 óra egy edzes ha sietek. De mivel szeretek a teremben lenni es ki van alakulva egy barati tarsasag sokszor maradunk egymasnak segíteni. Meg meg lemenni,atöltözni,aztan edzes utan is atöltözni hazamenni legalabb egy ora. En pl.heti 5 ször edzek. Na mar most. Nekem kb. napi 3-3,5 ora megy el az edzessel heti 5 ször. Es mivel ezt munka / egyetem utan csinallom vege is a napnak. Nem sok lany vagyik arra hogy heti 1-2 szer tudjon talalkozni a barátjaval😂.
2021. ápr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!