Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen lábedzést ajánlotok...

Milyen lábedzést ajánlotok fájós derékkal?

Figyelt kérdés

Nem bírom a guggolást és a lábtolást pedig pont ez a kettő lenne a lényeg, a combhajlító és combfeszítő egyáltalán pótolja valamennyire?

Lehet érdemes lenne elmenni egy gyógytornászhoz, vagy először a háziorvoshoz?



2021. ápr. 16. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne lábazz
2021. ápr. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi a cél? Ha csak egy lazább forma, akkor szerintem feszítő hajlitoval nem jársz rosszul + vádli. Nekem a derekam görbe és a fenekem nagy, így kénytelen vagyok lazábban guggolni, de nem is bánom, mert a "mekkora súllyal guggolsz" kérdésekre nincs kedvem válaszolni, csak az egora megy, hogy igen nekem meg van a 200kg neked nincs szóval én vagyok a jobb elvet képezi. Én 100al gugolok max azt is nem teljesen lemenve, hogy a far izmokat kevésbé terheljem, hogy ne nőjön nagyobbra. Ez is meg dolgoztat, de a derekat még sem nyirja annyira. Nekem a labtolokban mindig megfájdult a derekam nagyobb sulynal.
2021. ápr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17%
A feszito meg hajlito gep csak kiegeszito... ne varj tole csodat. Hack gugolo se megy? Erositsd meg a hatad. Felhuzni szoktal? Ha mindentol faj menj dokihoz..
2021. ápr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A hack gép jó ötlet, ki fogom próbálni, hátha attól nem fáj.

Biztos, hogy el kell mennem majd orvoshoz is, mert érzem, hogy nagyon gyenge a derekam, pedig csináltam sok hiperhajlítást, de az se sokat erősített rajta. A felhúzást nem merem csinálni, attól is fájt a derekam.

2021. ápr. 16. 12:47
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Magadtol edzel vagy megmutatta vki tapasztaltabb a helyes testtartast felhuzasnal, dontott torzsunel, guggolasnal? Lehet a kivitelezes miatt faj. Konnyu rosszul csinalni meg maradando serulest okozni
2021. ápr. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!