Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés előtt megfelel ezt enni?

Edzés előtt megfelel ezt enni?

Figyelt kérdés

Az edzéseim előtt 2 szelet tk. kenyeret eszem, amelyre kenek mogyoróvajat és rakok banán darabokat. A makrók a következők:


Ch - 33g

F - 15g

P - 9g

Össz.: ~300kcal


Ez megfelelő? F16/180cm 78kg



2021. ápr. 16. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Edzés előtt mennyivel? Én semmiképpen nem ennék az edzés előtti 1-1,5 órában, ha volt előtte normális, szilárd étkezésem. De eltérőek vagyunk, ki kell próbálni, ha arra vagy kíváncsi, hogy jobb-e mint a McRoyal, akkor igen. :)
2021. ápr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
#1 te mit eszel edzés előtt? Vagy nincs is edzés? Nem is edzel? Miért nem edzel? Hány kiló vagy? Milyen magas vagy? Hány kalóriát eszel egy nap? És általában miket? Sportolsz valamit? Ha igen mit és mennyit?
2021. ápr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha neked jo akkor jo. Ki kell tapasztalni.
2021. ápr. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
#2 nekem nincs ennyi kérdésem, csak egy: te fogyatékos vagy?
2021. ápr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 mi a bajod?
2021. ápr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A "2"-esnek mi a baja? XD

Kérdésedre válaszolva: Szerintem is rendben van, ha legalább 1 órával edzés előtt eszed.

2021. máj. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!