Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Növekedésinél miért van az...

Növekedésinél miért van az pár hónap után hogy vastagodnak az ízületek,ujjak,orr,áll?

Figyelt kérdés

9. hónapja használom.magasabb hatóanyagtartalomnál írtak ilyet.Én csak az előírt adagokban használom.Két hónapja vettem észre vastagodni kezdtek az ujjaim, kézfejem.Olyan érzésem van mostanra, mintha HULK lennék, láthatóan nagyobb lett mindenem.

Orrom is vastagabb lett, de azon annyira nem észrevehető.

Ott lenn is növelt mindent, de kérdésem nem erre irányult.Állam kicsit kiugrott, markánsabb lett.Ezek csak ilyen szereknél fordulnak elő, ha csak hormonnövelőt használnék, erre váltanék, pl scitec, biotechnek is van ilyen terméke, tudom kevesebb hatással, de produkálna hasonlót az is?



2021. ápr. 21. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Unod magad? 😅
2021. ápr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ez meg milyen válasz?

Kérdésemre semmi hasznos választ nem tudtam meg.

2021. ápr. 21. 21:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Leszakad a pofám xxdd
2021. ápr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmi ilyen hatása nincs a növinek.
2021. ápr. 22. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak a kolbász nőtt tőle, 24/6
2021. ápr. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Novitol nekem csak a farkam nőtt, 13rol 24centire, meg a zsírt puculta le, jó még aporcok erosebbek lettek meg nagyobbak, de ez a növi hatása. Nagyon jó cucc.
2021. ápr. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megint? Ez mar volt egyszer 🤣 akkoris megbeszeltuk h troll vagy. A novi nem okoz ilyet. Megesik hasonlo evek utan ha tultolod de akk se ilyen szinten. De ok. Milyen gyartoju novit tolsz es hany egyseget hanyszor egy nap? 😏
2021. ápr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7# ha ideirja, hogy mactropin és napi 2iu én össze csinálom magam :D
2021. ápr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ahh fogalma sincs a temarol.. Most lecsereli termeszetes teszto fokozora ami ugyanolyan jo csak nem annyira hatasos 🤣 igen amugy az 5 ezres gyogynovenykeverektol 1 honap alatt 2x akkora lesz a pajszer, 2m magas leszel 60as karokkal 4% tzsn. 💪🍆
2021. ápr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mosranában jártál csernobiltúrán?
2021. ápr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!