Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges az,hogy zsírosodás...

BeaverTheKing kérdése:

Lehetséges az,hogy zsírosodás nélkül izomtömeget építsek?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 25. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Lehetséges, de nagyon ki kell számolni a kalóriákat, s ezzel egy icipicit hátráltatod is magad. Ha alapból alacsony a testzsírod, nem baj ha még néhány százalék rámegy, könnyebb lesz izmot építeni a több energiatöbblet miatt, persze itt sem szabad túlzásokba esni és elhízni.
2021. ápr. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen, gyakorlatilag nem. Nagyon lassú a folyamat, a fejlődés lényegében mérhetetlen. Maradj a bevált módszernél: tömegelés, aztán szálkásítás.
2021. ápr. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
erősen odafigyelve lehet
2021. ápr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a válaszokat!Most 10% a testzsírom,de még nincs annyi izomtömeg rajtam,hogy elégedett legyek,azért kérdeztem,hogy mehetne-e a kettő együtt.
2021. ápr. 25. 10:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a 15-18 %-ot tartod már bőségesen jó vagy!! #1 vagyok. Nem árt egy kis zsírocska már csak a hormonok miatt is. A túl kevés s ejó és a túl sok se egy férfinek.
2021. ápr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hat 18 azert mar elegge fedett.. nem mindenki erzi ugy jol magat.. de azzal vigyazz h ne vidd nagyon le mert serulesveszelyes ugy nagy sulyokkal edzeni. Izuletek kozul is kimegy a viz. En 4-5% ot tartottam hetekig kozbe nagy sulyokkal edzettem.. le is serult a vallam 2 honapra.
2021. ápr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
10 % körüli zsír és 80 körüli ch mellett nekem elég jól sikerül.
2021. ápr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!