Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez most komoly? Szóval most...

Ez most komoly? Szóval most még mehetek kondizni mivel versenyzői engedélyem van, de 4 millió után nem mehetek, mert nem kaptam meg az oltást?

Figyelt kérdés
Ki találta ki ezt a bődületes hülyeséget? És miért az egészséges embereket büntetik már megint? Szégyen :(

2021. ápr. 26. 08:28
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Hát báttya, xar ügy, de ha tényleg versenyző vagy, nem csak papíron, a kox mellé be ne adasd a védőoltást, mert ki tudja mit okoz együtt a kettő, garantálom hogy ilyen tesztelés nem volt, nem is lesz. Max majd te magadon ha bevállalós vagy. A napokban halt meg egy erőemelő gyerek, huszonéves, azt mondjuk nem tudom felvette e az oltást
2021. ápr. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Vicc az egész.. Semmi logika

valahogy viszont kényszeríteni kell az embereket..

2021. ápr. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Btw oltás napjan adnak vmi igazolást?

Mert így a kényszer hatására holnap megyek, de nyilvan védettségi kartyat késbb küldik jóval.

2021. ápr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Kedves Kérdező!

Kívülálló vagyok, a Rád vonatkozó szabályozás tételes ismerete nélkül, DE: ha külön jogi passzus eddig lehetővé tette, hogy (feltételekkel) edzőterembe járj, akkor egy új jogi passzus, ha az nem explicite nem semmisíti meg a meglévő másikat, akkor az továbbra is marad hatályban. Lehet, hogy valamit az edzőterem üzemeltetője nem tudott pontosan, én a helyedben megkérdezném tőle, biztos-e benne, illetve kikérném másik edzőtermes információit is, hátha ő máshogy értelmezi (nem kell elmondanod neki, hogy valaki szerint nem járhatsz mostantól edzőterembe, azt pedig tényleg ildomtalan kiadni, ki mondta ezt neked).

Más: előttem válaszolóval ne foglalkozz, 1) alapból feltételezi rólad, hogy versenyző létedre nem megengedett szerekkel élsz, 2) megrögzött oltásellenes, akinek mindegy miért halt meg egy fiatal, úgyis biztos az oltásba halt bele, még ha oda is írja, hogy azt se tudja, egyáltalán beoltották-e.

2021. ápr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

4. vagyok, ezt elírtam:

"ha az nem explicite nem semmisíti meg" >> "ha az explicite nem semmisíti meg"

Amúgy a legelsőre szerettem volna reflektálni, közben ketten is beírtam.

2021. ápr. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem testepito vagyok, és főleg nem használok illegális szereket. Viszont az oltásnak nem érzem szükségét. Teljesen egészséges vagyok, nem is voltam beteg sok éve. Minek adassak be magamnak egy fél év alatt összetákolt oltást?


Itt írjak egyébként : [link]

2021. ápr. 26. 10:18
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Amit a 4,5 ír az jó, viszont ez sztem kizárja:


"Edzőterembe, uszodába, jégpályára ezentúl csak a védettek, valamint a versenyszerűen sportoló 18 év alattiak mehetnek."

2021. ápr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

De ez egyszerűen nevetséges, és logikátlan.


Egyik nap még mehetek simán, másnap már nem engednek be, mert nem vagyok beoltva.


Na ez az igazi diszkrimináció.

2021. ápr. 26. 10:37
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Egyetértek, de hat mit tudunk csinalni?

Nekem is ma reggel sikerült felhúzni magam és kértem időpontot..

2021. ápr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%
Így akarják az embereket rákényszeríteni a kínai szarra. Választásokon emlékezzetek erre.
2021. ápr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!