Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem tudom normálisan megedzeni...

Nem tudom normálisan megedzeni a tricepszem.Hogyan tudnék javítani rajta?

Figyelt kérdés

Az a bajom,hogy fáj a könyököm.A lórúgás az megy és a fekvőszámasz is. 20kg al szériázok.Ezeknék nem szokott fájni.De pl az alább végzett gyakorlatot már nem tudom úgy megcsinálni egy 5kg-os súlyzóval se,hogy ne fájjon a könyököm, akárhogyan is csinálom.Hogy tudnék ezen javítani?Még kissebb súlyal kezdjem el és fokozatosan hozzászokik az izületem?Egyébként nem szokott fájni a könyököm minden rendben van vele.De sok gyakorlatot nem tudok megcsinálni pont emiatt.


[link]


5:44 nél



2021. ápr. 30. 01:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Fej fölött egykezes az kis súlyos gyakorlat, az izom tapadása fáj nem az ízület. Amúgy ha edzés végére rakod be, kevésbé fog fájni
2021. ápr. 30. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a tapasi pont fáj, fájhat az izület. Én azért felkeresnék egy gyógytornászt vagy reumatológust, lehet hogy tök könnyen iküszöbölhető ez a probléma.

Nekem az evezéstől fájt mindig a vállam. Mindig úgy voltam vele, hogy inkább kisebb súllyal csinálom, és majd apránként hozzászokik az izület. Hát nem szokott hozzá, ez nem jött össze a gyakorlatban. Volt olyan minimális súllyal kivitelezett evezésem, ami után két napig majdnem leszakadt a vállam. Elmentem gyógytornászhoz, megtanított hatékonyan bemelegíteni, megtanultam hatékonyan nyújtani, azóta pedig a fájdalom nem jelentkezik.

2021. ápr. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
rendesen bemelegítesz?
2021. ápr. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Regen nekem is fajt homlokraengedestol, de ahogy megerosodott elmult. Nyilvan nem elso gyakorlatnak rakom be. Hat vagy mell utan rakom es akkoris csigaval kezdek. Persze lehet h izuleti gond. Neked kell erezni. (Pedig am ahogy Peti csinalja a videoba ugy eleg izuletkimelo.. dontott padon franciaval. Egyenes padon egyenes ruddal meg megertenem h faj) Hagyd ki ha nemmegy. Csigaval es tolockodassal is lehet kiraly trinyod
2021. ápr. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg probalj ki egy bemelegito kremet + konyokszoritot. Ha ugy is faj akkor off. Hagyd el a gyakorlatot.
2021. ápr. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
esetleg meghúztad/be van gyulladva én a helyedben két hétig hagynám. Ha utána se lesz jobb akkor doki.
2021. ápr. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!