Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehet fogyni és közben...

Hogyan lehet fogyni és közben fenékre hízni?

Figyelt kérdés
Szeretnék lefogyni pár kilót/izmosodni viszont a fenekem laposnak érzem ezért azt meg hízlalni szeretném. Lehet egyszerre csinálni a 2-t? Vagy először izmosodjak meg és csak utánna foglalkozzak a fenekemmel? Ha tudtok valami videót ajánlani az is jöhet. A válaszokat előre is köszi 🙂

2021. máj. 9. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Ne akarj hízni, mert a zsírsegg nem szexi.

Olyan edzésterv kell, ami a megfelelő izomcsoportokat erősíti.

2021. máj. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ohh értem. Akkor izmosítani kéne inkább ^^"
2021. máj. 9. 14:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges étrend, kardió, mellé erősítő edzés fenékre. Persze ajánlatos másra is edzeni.
2021. máj. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos te is egy olyan személy vagy, kedves kérdező, aki az alapfogalmakkal sincs tisztában. De ez nem gond!


Nincs olyan, hogy helyi hízás vagy helyi fogyás? Nincs olyan, hogy én csak a hasamból szeretnék fogyni, vagy én csak a karomra szeretnék hízni. Ezek nem léteznek. A zsírraktáraidat a szervezeted átfogóan égeti, ha megy a hasadból, akkor megy a tokádból is, ha megy a tokádból, akkor megy a combodból is. Ez így működik.


Ha le szeretnél még adni pár kilót, mert még nincs meg a kívánt testzsírszázalék, akkor kalóriadeficiten alapuló étrend kell neked. A kalóriadeficit elérésben segíteni fog valamilyen kardió mozgásforma is.

Én azt tanácsolom, hogy az ilyen jellegű étrend mellett kezdj el olyan gyakorlatokat végezni edzésed során, amik az alsó tested, a lábakat és a feneket célozzák. Figyelj a magas fehérjebevitelre is.

2021. máj. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4

Wooow 😮

Sokat tudsz a témában.

Nagyon szépen köszi a tanácsot<3

2021. máj. 9. 17:54
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Pedig én se vagyok se dietetikus, se személyi edző, se semmilyen szakember. Szimplán csak tudományos írásokat olvasok a témában, nem pedig Femina.hu cikkeket. Ezt ajánlom másoknak is!
2021. máj. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább izmosítsd a feneked, sokkal szexibb
2021. máj. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!