Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondisok miert alkalmazzak...

Kondisok miert alkalmazzak eloszeretettel reggelente ehgyomorra az almaecetet?

Figyelt kérdés
2021. máj. 10. 06:19
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Mert ez csak mese, nem igaz az állításod
2021. máj. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
ezt most hallom először
2021. máj. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%

Ez gondolod, valami fogyós ötlete, ott jön idönkent elö az almaecet, mint csodaszer, amitöl lefogynak anélkül, hogy bármit is kellene tenni.

Normál ésszel rendelkezö ember tudja, hogy az ecettöl nem fogy senki, ecetet inni fölösleges és értelmetlen dolog.

2021. máj. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Ezt talán azok teszik, akik gyomorfekélyre is gyúrnak XD
2021. máj. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Akkor most megosztom a nagy titkot. Az almaecet akkora cifrafosást (pláne üres gyomorba tolva) eredményez, mely felér egy 2 órás hardcore push-pull-leg edzéssel.
2021. máj. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Ezt én inkább ilyen fitnesz influenszereknél látom, nem testépítőknél :D
2021. máj. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
5-ös: az almaecettöl nem lesz semmi bajod, még éhgyomorra sem, csak fogyásra nem alkalmas.
2021. máj. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem komoly válasznak szántam.
2021. máj. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az almaecetet a római légiósok a vízhez adták.Fertőtlenítő hatása van egyébként.Gyomortisztító.Persze vizzel hígitva,nem töményen fogyaszthatod.Akár melegben lehűtve frissítőként is.

Maga az ecetsav az élelmiszerek tartósítasának egyik alapanyaga.Azt hogy a testépítők isszák csak kimondottan,nem jellemző.

2021. máj. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
72%

Na én elég sokat vacakoltam az almaecettel, nem kifejezetten fogyás céllal, nem is vagyok dagadt, eredménye: Eléggé felnyomja az anyagcserét, az éjszakai alvást a tömény finggal lehetne jellemezni, a cifrafosás a rá következő napokban várható.

Ez is valami olyasmi, mint a dalacin, a hatása is hasonló.

2021. máj. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!