Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A testépítők milyenek a...

A testépítők milyenek a verekedésben?

Figyelt kérdés
Úgy értem mennyire számít az a rohadt sok izom amikor nincs technika
2021. máj. 17. 15:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
69%
Az olimpiai futók milyenek a fociban?
2021. máj. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
67%
Jogos! A profi úszók milyenek a vízilabdában?
2021. máj. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
37%
Profi kick boxos havernak 10mp se volt egy ilyen nagydarab állat. Igaz nem testépítő volt, csak 1,5 fejjel magasabb nála, nem a méret számít hanem a technika.
2021. máj. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Hát érdekes amióta így megnőttem sose kaptam ki, főleg nem ilyen nagy kuzdosportolósoktól.


202cm

154kg

Nem naturál

2021. máj. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A sulyzos edzes egy nagyon jo kiegeszites, az ero es a magara szedett izom miatt valamivel nagyobb eselye van egy eroemelonek vagy egy testepitonek az atlag emberrel szemben. Hiaba nem tudnak rendesen utni rugni mint egy kuzdosportos, viszont azert aki mar 100+ al nyom fekve meg guggol, nyilvan az ero miatt nagyobbat tud utni ( meg ha nem is technikas) , a test uteseket is jobban birja talan az izomzat miatt, meg nyilvan nehezebb is foldre vinni, meg azert biztos van lokoereje. Viszont egy tapasztalt birkozo, judos, vagy bjj, thai boxos ellen mar nincs annyi eselyuk, mivel ok sokkal technikasabbak, a kuzdelem soran az allokepesseguk is sokkal jobb, ismerik a foldrevitel technikajat, folytasokat stb. Ellenuk mar igen csak nagy hatranyban indulnak. Anno Bardosi akademiara jartam,( mar csak a kornyeken jarok kuzdosportra mivel messze van), jott le egy eroemelo srac, a foldharcba kb 4 szer kopogtattam le. Iszonyat eros volt az elso 10 15 masodpercben, kitechnikaztam, o elfaradt, majd besavasodott, nem ismerte a karfeszitest, a folytasokat, nem birt tartalekolni a kondival, igazabol erolkodott a semmibe. Nyilvan egy atlag nagyszaju embert velemenyem szerint osszecsomagol egy konditermes, de azert a kuzdosportolo mas kategoria
2021. máj. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs technika,akkor nagyon keveset számít az izomtömeg.Egy vékonyabb,gyakorlott kocsmai bunyós általában simán leveri.Ha jó helyzetet fog ki a testépítő és betalálja ,akkor üthet nagyot,de a bunyós már a mozgásából,testbeszédéből következtet rá,hogy könnyű préda lesz,szóval előnyben van.Régóta testépítek,igaz van rajtam bőven zsír is.Pár éve elkezdtem boxolni is,na itt derült ki,hogy mekkora a különbség a kettő között.Előtte azt hittem elég,ha csak nagydarab vagyok,az már több,mint félsiker,hát nem...
2021. máj. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Azert a nagyobb suly, meg ha nagy darab valaki, es ez melle meg jon egy technikai tudas, es jo tudo, na az nagyon utokepes kombinacio. Szamit azert a suly, egy vekony 70 kilos 65 kilos gyerek nem fog leverni egy 100 kilos embert meg akkor sem ha a kicsinek valamivel tobb technikai tudasa van, mert azert az a 35 kg kompenzalja a hatranyt. De teny h a kuzdosportok szamitanak igazan...
2021. máj. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A 60-70 kg-os is simán kiüti a 100 kilóst... mondom ezt úgy, hogy én gyúrtam sokáig.


Gondolkozzatok már, egy birkózó úgy kikapja a lábunkat, hogy betörjük a fejünket a betonon, a földön meg szétbombáz, ha esetleg nem haltunk bele az ütésbe.


De egy ekkora bokszoló is úgy állba vág, hogy ott esünk össze. Úgy tudom, az arcunkra nem tudunk izmot pakolni. :)

2022. máj. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!