Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdőként hogy tudom eldönteni...

Kezdőként hogy tudom eldönteni hogy jó a genetikám a sporthoz?

Figyelt kérdés
Vannak osztálytársaim akik szendivcseken elnek es brutálul néznek ki, még én alig birom letömni a 2700kalóriás étrendemet mindennap, és néha unfairnak érzem

2021. máj. 19. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én 2000-2500 kalória mellett is túlsúlyos vagyok. (Ezért is vagyok a kategóriában, igyekszem leadni)

Egy volt osztálytársam pedig saccra, olyan 3000 kalória mellett volt vékony, pedig nem is nagyon sportolt.

Genetika...

Mondjuk ezek a végletek, de az élet soha sem fair. :D

2021. máj. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.Van egy csomó világhírű brutál tömegű testépítő,aki előtte kórosan sovány volt.Markus Rühl focizott és térdsérülés után ,az orvos ajanlására kezdett el edzeni.

Alig volt 60 kiló.

2021. máj. 20. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen genetikára gondolsz? testfelépítésre vagy hogy mennyire képes a szervezeted felszívni a táplálékot?
2021. máj. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mutasd hogy nézel ki most
2021. máj. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj kérdező, majd ez változni fog. Én is végig csináltam úgy a középsiskolát, hogy minden nap két órát edzettem, benyomtam egy szalámis szendvicset tízóraira, meg egy pár szelet rántott húst vacsorára, aztán úgy fejlődtem, mint az állat. Úgy pörgött az anyagcserém, és úgy termelte a férfi hormonokat a szervezetem, mint a gép. Aztán azt hittem, hogy ez örökre így is marad. 20 évesen meg is lepődtem, amikor a heti hét edzés helyett egyszer csak háromra volt energiám. Ráadásul a rendszertelen, pocsék táplálkozástól nulla fejlődést nem mutattam. Akkor jöttem rá, hogy a tömegnövelés nem csak abból áll, hogy minden héten egyre több súlyt kell rakni a rúdra, hanem a hangsúly a megfelelő étrenden és a kielégítő regenerálódáson van. Szóval ne félj, meg fog még térülni az, hogy már középiskolásként megtanulsz tartani egy kalóriaszámlálásos diétát. Majd nézd meg ezeket a "genetikai csoda" osztálytársaidat öt év múlva. Ha maradnak a szendvicszabáló táplálkozásnál, akkor az a brutál forma nem sokáig fog megmaradni. Már ha egyáltalán valóban brutál most a formájuk, vagy csak te látod annak.


Ezzel a genetikai maszlaggal meg ne foglalkozz. Majd foglalkozz akkor, ha versenyre készülsz. Ha nem készülsz versenyre, és nem is akarsz, csak szeretnél hobbi sportolóként egy esztétikus formát felépíteni, akkor ne a genetikával törődj, hanem az edzéssel, az étkezéssel és a pihenéssel.

2021. máj. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Én ha rengeteget eszek akkor se bízom egy saját se , valahogy nem tudok hízni . Pedig nekem kéne mert sovány vagyok
2021. jún. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16%
Kit érdekelsz utolsó
2021. jún. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem csak kezd el az edzést . Majd ha úgyéreznéd akkor hagyd abba
2021. jún. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!