Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdőként szerintetek tolhatom...

Kezdőként szerintetek tolhatom ezt az edzéstervet?

Figyelt kérdés

[link]


Erre gondoltam, szerintetek nem lesz tőle bajom?



2021. márc. 31. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem igen.
2021. márc. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nem kéne. Ez kezdőként nagyon sok lesz, ez már inkább egy haladó edzésterv. Kezdőként bőven elég pl 3 teljes testes edzés, csak alapgyakorlatokkal. Ameddig nincs mit, addig nem tudsz izolálni. Az alapok legyenek meg előtte, tanuld meg helyesen az alapgyakorlatokat, aztán mehetnek az izolálások is. Pl vállvonogatás minek kezdőként? Semmi értelme, hát edzésnél is kap eleget, plusz csak keskenyebbnek fognak látszani a vállaid egy kidolgozottabb csuklya mellett, azaz ráérsz majd külön edzeni rá, ha szép, kidolgozott vállaid vannak.


Alapgyakorlatok, rendes kaja, elég pihenés és jó leszel. 2-3 hónap múlva elég betenni az izolálásokat és átválthatsz más felosztásra is. a push-pull-leg amúgy szerintem egy jó felosztás, én is ppl-ben edzek.

2021. márc. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi utsó, akkor ezt tolom [link]
2021. márc. 31. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!