Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » L-karnitint hány deci vízben...

L-karnitint hány deci vízben kell elkeverni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kezdő vagyok ebben a témában szóval ne tépjétek le a fejem ha valamit rosszul írtam le vagy kérdeztem :D

Na szóval a minap vásároltam egy Nutrend L-Carnitine 100.000 névre hallgató zsírégetőt... Az rajta van hogy futás előtt fél órával használjam, de ezt hogy kell elkeverni? Milyen arányban kell a vizet hozzáadni a 10ml karnitinhez?



2021. máj. 21. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Általában ráírják hogy mennyi vízzel kell elkeverni de ha normálisan szeretnél fogyni akkor érdemes lenne először egy jó kalóriadeficites étrend. Anélkül ezek se fognak működni.

Nagyon egyszerű lenne lefogyni ha csak megiszol valami vackot és szépen jön le a zsír, akkor mindenki szép és egészséges lenne.

2021. máj. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%
Olvasd el mi van ráírva a dobozára. Egyébként meg teljesen mindegy mennyi vízben oldod fel, a lényeg, hogy maradéktalanul feloldódjon és ne legyen darabos, csomós szutyok. Igazából mindegy, hogy mennyi vízben oldod fel, az L-karnitin akkor sem ér semmit, ha egy deciben oldod fel, meg akkor sem, ha egy literben. Nem az L-karnitintől fogsz fogyni, hanem a kalóriadeficiten alapuló diétától és a hatékony edzéstervtől. Ha valamelyik nincs meg a kettő közül, akkor megveheted a világ összes L-karnitinjét, nem fogsz fogyni. Ha kezdő vagy, akkor először tájékozódj, és ne kamu táplálékkiegészítőket vásárolgass drágán.
2021. máj. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!