Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdő otthoni hasprogramnak...

Kezdő otthoni hasprogramnak ez mennyire jó?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=uUKAYkQZXko


Kivált egy kezdő konditermes gyakorlatsort? Heti minimum 3x csinálnám.

Fogynom nem nagyon kell, inkább általános erősítés a cél, max pár halvány kocka, nem Schwarzenegger a cél.



2021. máj. 21. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem rossz, csak ne tedda feneked alá a kezedet, csak akkor, ha anelkül nem megy, de arra figyelj, hogy a derekad a talajon maradjon
2021. máj. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 köszi, azt én is észrevettem, hogy azzal komolyan lehet csalni, általában megy nélküle is. Kicsit több szünetet tartok a gyakorlatok között (3-4 gyakorlatonként fél perc), cserébe végigcsinálom a 30 secet rendesen.
2021. máj. 21. 21:33
 3/4 anonim válasza:

Én úgy szoktam ezekre a videókra edzeni, hogy leírom magamnak egy papírra a gyakorlatokat, kapcsolok alá zenét és az időt pedig egy Timer nevű alkalmazással mérem!

Azt pedig, hogy mennyi ideig csinálom a gyakorlatot és hogy meddig pihenek az a hangulatomtól függ!


Remélem tudam segíteni!

2021. máj. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kockák a konyhában készülnek, nem ezektöl a gyakorlatoktól. A kocka most is ott van a hasadon, csak zsírréteg fedi, azt kell egy jó étrenddel lepucolni. Ha az nincs meg, akkor hiába csinálod ezeket a gyakorlatokat, attól még a zsír ottmarad a hasadon, csak az edzés hatására megnagyobbodott izom még jobban kinyomja.

A gyakorlatok egyébként jók, funkcionális edzésen ugyanezeket csinálják. Ehhez nem kell edzöterem.

2021. máj. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!