Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akik folyamatosan edzenek...

Akik folyamatosan edzenek honnan vesznek hozzá elég erőt?

Figyelt kérdés
2021. máj. 24. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki ezt szereti annak olyan, mint egy laza séta.

Most kezdem újra az edzést. Fáj mindenem, szakadok szétfele, de alig várom a következő edzést.

Mikor van egy hosszabb, jó edzésem az kb olyan, mint egy jó szex.

Ez persze saját vélemény, de hihetetlenül jó érzés. Nem kell, hogy erőt vegyek magamon. Esetleg ha abba kell hagyni aznapra, az kicsit nehéz volt mindíg.

2021. máj. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Apukám nem élte meg a 18 szülinapom, en meg szeretném a fiamét, ez rengeteg erőt ad.
2021. máj. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell erőt venni,mert egy idő után rutin lesz az edzés.Nyilván odáig el is kell jutni.


Az erő főleg a legelején kell,amikor elkezded.Aki addig csak dőglött,annak nehéz rászánnia magát, és akkor,mikor már alig van fejlődés.

Le kell tisztáznod a fejedben néhány szempontot.

1.Az izmok nem 1 ,2 het alatt épülnek fel

2.Izzadni,szenvedni fogsz

3.Nem fejlődsz végtelenül,lesznek stagnálások,sérülések.

6.Nem méricskéled magad másokhoz

7.Lexarod a "jóakaróidat" ,akiknek nem tetszik majd ,hogy valamit elkezdtél csinálni,és mindenáron megpróbálnak a szintjükön tartani.Mert nehogymár a "szomszéd tehene éljen,ha az enyém megdöglött" ugye.

2021. máj. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De olyan nehéz most is melonál mindenem fáj
2021. máj. 25. 08:15
 5/9 anonim ***** válasza:
36%

Az univerzum energiait hasznaljuk fel. Ha erosen osszpontositasz te is osszegyujtheted.

Am ugy h szeretjuk csinalni. Nem teher meg kenyszer hanem kikapcsolodas. Van aki kockulni szeret meg sorozatot bamulni, van aki meg alig varja a kovi edzest.

2021. máj. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha a meló nehéz akkor tényleg rossz helyzetben vagy,max megpróbálhatod a munka előtt edzést de tudom hogy ez nem mindenkinek kivitelezhető,nagyon korán kell kelni stb.

Nekem is a lábam sokszor fáradt munka után és akkor rossz lábazni mert nincs meg az erő,érzem hogy fáradt.

2021. máj. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagy az amit az ötös mond, vagy az úgynevezett "táplálkozás" segítségével.
2021. máj. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már a 9. éve, hogy rendszeresen edzek, és nem hagytam ki egy hetet sem, kivéve, mikor becsipődtem a stabilitás-mobilizalas hiánya miatt, ami nagyon fontos, és sokan elhanyagoljuk. Szeretem csinálni, és igazából nekem ennyi a titkom. Van olyan, aki tényleg nem erre a sportra lett kitalálva, és nem érzi jól magát benne, annak keresni kell valami mást, de sok esetben, inkább az emberek fejében van a hiba. Irreális elvárásaik vannak, amit főleg a média vert beléjük, és nem tudnak ráérezni az edzés szépségére. Tudatosítsd magadban, hogy valójában mire képes az emberi test, értsd meg az élet működését, hogy a sikerért meg kell küzdeni, vagy ha nem teszed, akkor nem is kapsz vissza annyit az élettől, amire vágysz, és ezt az utat megkerülni nem tudod, akkor sem, ha bizonyos esetekben elsőre még úgy is tűnik. Szóval be lehet koxolni már kezdőként is, ezzel megkerülve a munkát, de mi lesz ennek a vége? Bokoxolsz, ha nem barom módjára teszed, még jól is fogsz kinézni, aztán hogyan tovább? Vagy nyomod egy életen át a koxot, amivel kinyírod az egeszseged, vagy abbahagyod, és sehogy nem fogsz kinézni, mert egy naturál alapod sincs se testileg, se lelkileg, hogy megtanultad volna azt, milyen naturálban küzdeni. Ezt nem egyszerű bedolgozni, főleg olyan beteg lelkű embereknek, akik koxhoz nyúlnak a jobb külsőért. Ha eljutottál erre a tudatállapotra, és nem az a fajta ember vagy, akinek tényleg valami más sport való, akkor örömmel fogsz lemenni edzeni.
2021. máj. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
25 éve tolom a vasat, engem feltölt, agyilag kikapcsol
2021. máj. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!