Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 21 éves vagyok, extrém ektomor...

21 éves vagyok, extrém ektomorf, ráadásul 192cm. Milyen étrendet és edzést javasoltok?

Figyelt kérdés
Kb 3 éve edzek de rendszeresség és étkezésbeli problémák miatt alig tudtam fejlődni, vagy éppen időszakosan visszafejlődtem. ( suli miatt) Kb egy éve visszahoztam legjobb formám, és látom hogy tudná tartani az étrendet és az edzéstervet is, ezért szeretnék, heti 3-4 rendszerességgel edzéstervet, valamint táplálékkiegészítős étrendet. mit javasoltok? HÁny g/ttkg fehérje és hny g ch? Valamint milyen ételeket javasoltok? Nekem talán a gabonapehely, csirkemell és rizs vált be legjobban edzések előtti banánturmixal. Előre is nagyon szépe na segítséget és a tanácsokat!

2016. aug. 18. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha valami bevalt minek valtosztatod meg?
2016. aug. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mert fél éve nem fejlődök semmit, és szerintem az étrendemmel van gond.
2016. aug. 18. 15:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen bizonyara. Emelni kell a kajat ahogy no a sulyod
2016. aug. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
fekvenyomáson kívűl mit ismersz?
2016. aug. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ki?
2016. aug. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ami kimaradt a leírásból. Én feltettem egy komoly kérdést, és komoly választ is várok, nem muszáj fosni az igét, főleg akkor nem ha értelmetlen.


Igen tudom h. ahogy nő a testsúly úgy a bevitt táplálékot is növelni kell, csak betegség miatt 1 hónap kimaradt, abból újrakezdtem és nem tudtam felhozni a testsúlyom. Arra gyanakszom h. túl sokat mozgok mellette (FUtás, bicikli, úszás, tenisz stb..) és mivel zsír kb nulla van rajtam ezért izomból vesztek..

2016. aug. 18. 15:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet rajta 0zsir. Es ha tobbet mozogsz tobbet kell enni ennyi
2016. aug. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Kenzo Tenma ***** válasza:
Stagnálsz, mert nincs kalóriatöbblet. Vagy egyél többet vagy mozogj kevesebbet. Ha testépíteni akarsz ektomorfként, akkor nem fér bele ennyi plusz kalóriaigényes mozgás, sőt kardio sem kell soha igazán.
2016. aug. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Milyen ektomorf haggyad maar ezt a fszsagot. Mindenkinek ugyan az kell:kaja,edzes,alvas! Sziaaaa!
2016. aug. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kenzo Tenma ***** válasza:
Van akinek több ch kell tömegeléshez. De akkor ne nevezzük ektomorfnak ha zavar. :D
2016. aug. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!