Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzésnél a szinten tartás mit...

Edzésnél a szinten tartás mit jelent?

Figyelt kérdés

Ugye van a szálkásítás(cutting) és a tömegnövelés(bulking). Gondolom a szinten tartás azt jelent, amikor elégedett vagy a tömegeddel és a fizikumoddal.

Tehát szinten tartani csak akkor érdemes, amikor már évek óta kiegyensúlyozottan edzünk és étkezünk és már nem akarunk fogyni,sem hízni.

Vagy tévedek?



2021. jún. 7. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Yesss
2021. jún. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A szinten tartás az, amikor a sok évvel ezelőtti ruháid is ugyan úgy állnak rajtad, mint annak idején, mikor megvetted őket.

Én 12 év vagyok 82-88 kiló, hasonló definiáltsággal. Nem kell méregetnem, odafigyelnem. Annyira berögzült az egész életvitel. Szerintem nem is tudnék többet vagy kevesebbet enni, még ha akarnék se. Úgy ahogy edzés nélkül sem bírnám ki túl sokáig.

2021. jún. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!