Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vannak olyan porok BioTech...

Vannak olyan porok BioTech Usa-tól vagy sctiec nutritiontól vagy ilyen boltokban ahol picit besegítenek az izom gyorsabb fejlődésében?

Figyelt kérdés
Nem koxra gondolok. 175/75 vagyok és olyan 95-100kg-ot szeretnék elérni nem tiszta izomból. Ezt leszállkásítanám majd olyan 90kg-ra úgyis. Nekem nem jön be a naturálok fizikuma, olyan aránytalanul állnak az izmok, nem szép. Szeretnék olyan port ami ezt is segítené, illetve picit gyorsabban fejlődök tőle. Pl: naturálnak 10kg 1 év alatt, nekem 10kg 10 hónap alatt lehessen meg. Tehát nem 5-6 hónap után.
2021. jún. 8. 13:47
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
20/F
2021. jún. 8. 13:47
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor egy kicsit gondolkozz el a naturál szó jelentésén, és a nem koxra gondolsz dolog között.


1. Koxot nem tudsz venni boltban.

2. Nincs csodaszer egyik táplálékkiegészítő üzletben sem, amivel villámgyorsan izmos leszel.

3. 12 hónap alatt 10 kiló az lassú. Neked 10 hónap alatt kell. Nem tudom mi zavar abban a röpke 2 hónapban, de te tudod.

4. Ha a naturál izomzat nem tetszik, mert aránytalan, meg szétesett, akkor nem tudom te mit nézel, de pont hogy a koxos izomzat az aminek a többsége pont hogy szétesett.

5. Ugye nem te vagy a legélesebb kés a fiókban?

2021. jún. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 MadSeal ***** válasza:
100%
Heti legalább 2szer megedzeni az adott izomcsoportot, progressive overload, szintednek megfelelő program, helyes táplálkozás, minimális szuficitben (200kcal kb.), elegendő alvás (este minimum 7 és fél-9 óra, lehetőleg egyhuzamban, nappal extra 30-40 perc), esetleg napi 5 gram kreatin, elalvás előtt magnézium + melatonin, edzés előtt citrulin (-maláta is jó, abból picit több kell), kipróbálhatod a HMB-t, ecdysterone-t vagy akár turkesteront is ha nagyon pénzes vagy, de az ezekről szóló ,,csodaeredmények,, + kutatások eléggé marketing szagúak, addig csűrték csavarták az adatokat, hogy a végén jobb eredményeket kapjanak, mint pl. danabolra. Egyébként ha az alapokat betartod, biztosan jobban fogsz fejlődni, mint a naturálok nagyja (akiknak hasonló vagy rosszabb a genetikájuk) és nem kell venned semmi tápkieget
2021. jún. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hu nagyon nem vagy kepbe. Am nincs ilyesmi. Kajan meg edzesen mulik
2021. jún. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Tehát az ilyen bioteches cuccok felejtősek, mert mind kamu eredményt jelent?

10kg kevés egy év alatt még naturálnak is? Akkor nem is lehet baj a naturál (egyébként sokan elvileg koxolnak a teremben, de nem tudom, ha nem lehet sehonnan ilyet venni, akkor hogy férnek hozzá és hogy terjedt el?)

Az étrend meg lesz rendesen tartva és egy héten 5 napot edzenék, minden izmot egy héten összesen 2-ezer megmozgatnék. Vagyis csoportokban elosztva. Emellett szabad bicikliznem? Mert imádok és jól is jönne a tartásom javításához. Jelenleg nem biciklizek mert anyagilag nem állok rá készen és a lakóterületem se olyan (ci… telep), hogy biciklizhessek mindennap. Holnap levizsgázok, jövőhéten ballagok, aztán megyek dolgozni és abból fedezném a pénzt a kajára és otthoni edzésre felkészülök (szobába állópad, súlyzók, stb)

Hányszor kötelező ennem egy nap? Igazából olyan max 4 évig fogok testépítkezni, aztán szerintem meg fogok állni vele de lehet tovább viszem ha van pénzem több kajára és még nem olyan “hú de jól néz ki” a testem.

Van valami hasznos a biotech, scitec, ilyesmi boltokból? Pl: a melatonin azt hasznosnak tartom, hogy könnyebben elaludjak, de mik ennek a mellékhatásai?

Vitamint szedhetek minden reggel többfélét egyszerre? Zöldségekkel úgyis tovább fogom bevinni a vitaminokat.

2021. jún. 8. 15:21
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

10 kg mi? izom?


mert az baromi sok. olyan 4-5 maxxal számolj.

2021. jún. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De ha tömegnövelek, azzal mit érek el pontosan? Hízni fogok zsírban, azaz kövéríteni fog?
2021. jún. 8. 17:26
 8/16 anonim ***** válasza:
Te most direkt tetteted a hülyét?
2021. jún. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem :/

Csak nem vagyok tisztában azzal, hogy a tömegelés az (mivel az kalóriatöbblet az átlagomnál) hízlal vagy csak a szervezet számára kell. Ha utóbbi, akkor gondolom nem fogok hízni ugye?

2021. jún. 8. 17:51
 10/16 anonim ***** válasza:
60%

tömegnövelés=izmosodás férfias megnevezése

kalóriatöbblettel fog egy kis zsír is feljönni, de ez elkerülhetetlen naturálban.

2021. jún. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!