Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A szteroidok örökre lecsökkent...

A szteroidok örökre lecsökkenti a naturális tesztoszteron szintet?

Figyelt kérdés

Azt hallottam hogy egyetlen kúrától is maradandó károsodást okoz a testünk naturális tesztoszteron termelésének.


Tehát ha valakinek kúra előtt 1000 ng/dL volt a tesztoszteron szintje, az első szteroid kúra után pedig sosem lesz annyi mint amennyi a kúra előtt volt. És ezen egy rendes PCT(levezetés) sem fog segít.


Ergó, a levezetés után visszaáll a tesztoszteron termelés, de 1000 ng/dL helyett 800 ng/dL-nél magasabb nem lesz életünk végéig.


Ez igaz vagy csak félelemkeltés?



2021. jún. 11. 19:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
46%
Jaja egyetértek :)
2021. jún. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
46%

Szívesen osszefutunk a sok fotelhuszarral aki lelontozza a korrekt válaszokat mert nem tetszik neki.


Vagjatok remélem, hogy hasznosság alapján kellene pontozni, nem aszerint hogy tetszik-e amit hallasz vagy nem.

2021. jún. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

Miért akarsz te más férfiakat nézegetni? Homoszexuális vagy? Úgy tudom a testépítőt jelentősége része meleg.


Bocs, de ezt kihagynám.

2021. jún. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Sejtettem hogy gyava vagy :)
2021. jún. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Húzzatok már privátba
2021. jún. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Am pont igy van. Aki szidja meg eliteli az altalaba semmit se tud rola es sose probalta 😀 Eleinte ense mertem hozzanyulni de sok ev natural utan belevagtam es nagyon nem bantam meg. Volt 5-6 komolyabb kuram 3 ev alatt azota 2 eve megint natur. Nagyon sok feljott es sok meg is maradt. Semmi negativ mellekhatas nemvolt soha pedig nem finomkodtam :) Ami persze mazli is.. Tenyleg orosz rulett. Mindenki sajat felelosegre 🤷‍♂️
2021. jún. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Eszetlen
2021. jún. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
a korral együtt ígyis-úgyis csökken a természetes tesztoszteron szinted, aztán 60 éves korra eljutsz odáig hogy úgy nézel ki mint egy szikkadt alma. Most akkor nem mindegy?
2021. jún. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

#18,


Nagyon nem mindegy, ezért tettem fel a kérdést. 20-25 évesen nem mindenki akar élete végéig szteroidot használni. Az 1-2 kúra pedig nem éri meg hogy örökre lecsökkentse a naturális tesztoszteron szintet.

2021. jún. 16. 18:30
 20/21 anonim ***** válasza:
#19 A tesztoszteron maga nem okoz semmilyen mellékhatást, nem fogsz találni nagyon olyat aki azt írja hogy bármi baja is lett volna tőle, akinek lesz is annak amúgy is voltak már gondjai amik előbb utóbb kijönnek... Például a hajhullás, a szteroid nem okoz hajhullást csak felgyorsítja a folyamatot, előbb utóbb úgyis kihullana a haja, vagy a gyno, ami volt nekem is pedig sosem használtam előtte semmit, és elég esélyes hogy újra előjön ha bármihez nyúlok, de erre mondjuk megoldás az arimidex. A trenbolone meg inzulin meg a többi keményebb cucc, na az már tud hozni magával nemvárt dolgokat.
2021. jún. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!