Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A testépítők miért néznek ki...

A testépítők miért néznek ki öregebbnek az koruknál?

Figyelt kérdés
inkább a 20-as éveikben járók akik simán 40-nek néznek ki.
2021. jún. 16. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Mert öregebbek is, mint a koruk.
2021. jún. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Mert általában nincs rajtuk semmi zsír, és bizony zsír van az arcon is.
2021. jún. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Be vannak száradva, azért. Meg az erősen androgén szerek, ferfiasabbá teszik az arcot.
2021. jún. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Egyáltalán nem a zsír miatt. Sőt, szerintem egy sovány arc épphogy fiatalosabb kinézetet ad. Mármint alapesetben. De a koxtól megnőhet a fej mérete is. Mármint effektíve a fej izmai is nagyobbak lesznek idővel. Be is vizesedhet, akinek pedig játszik a GH, annak ugye a csontjai is nőhetnek, akár a fején is. Emellett okozhat kopaszodást is a tesztó. Azt vettem észre, hogy sokszor az arcvonásai is idősebbnek tűnnek, de ez nem tudom mennyire a koksz miatt van. Testépítőknél egyébként elég elterjedt a bőr barnítása UV sugarak által. Azt érdemes figyelembe venni azért, hogy ez a bőrt öregíti.
2021. jún. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Itt most nem 10-15 szazalekos testzsirros beszelunk, hanem ilyen 6 alattiakrol. Száradj be ennyire, aztán meglatod, milyen lesz az arcod.
2021. jún. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
4-es, ha felpuffad az arc, pont hogy kisimulnak a ráncok. Mivel lecsökken az arcban is a zsír, kimegy a víz, nincs ami kitöltse, feszesítse a bőrt.
2021. jún. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%
Ja, tehát dehidratáltságról van szó? Tehát nem zsírról. :D De értem amúgy miről van szó, ezt már csak azért írom, hogy le legyek pontozva.
2021. jún. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nem torvenyszeru. Szerintem inkabb a nem sportolo emberek neznek ki oregebbnek a koruknal. De itt is ott is van mindenfele ember. Genetikan mulik
2021. jún. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az arcot nem a zsír simítja ki, hanem a bőrben levő kollagén. A zsír max eldeformálja az arcot. A sportolás épphogy javítja a vérkeringést még a bőrben is, és a kollagéntermelés nem csökken olyan mértékben mint a nem sportoló embernél. A túlzott szárazság, na az okozhat öreges kinézetet, de ez a vízhiány miatt, nem pedig a zsírhiány miatt.
2021. jún. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!