Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha súlyzód edzéses napokon...

Ha súlyzód edzéses napokon edzés után iszok egy fehérjeport, meg este csak túrót eszek, azzal megyek valamire?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen fajta túrót szoktam, van hogy megeszem az egészet.

Edzés előtt nagyobb kalóriatartalmú, jobb szénhidrátot eszek, utána pedig fehérjepor, vagy esetleg műzliszelet, amiben több fehérje van.

Nem akarok igazából komolyan testet építeni, rendkívüli módon kigyúrni magam, csak némi izmot felszedni, meg hogy formát nyerjen a testem. Ez így szerintetek jó?


Köszi.

27/f



2021. máj. 15. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is csak formát akartam magamnak. Edzés után ittam port meg pihenőnapokon. Szóval minden nap, de dupla adagot. Este ha nem tudtam mit enni akkor csak egy adagot de azt tejjel.
2021. máj. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen, jó
2021. máj. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%
Hat ezzel beviszel ugy 60g feherjet meg mondjuk 60 cht. Ez kb a napi atlag bevitel 1/3 resze (testsulytol fuggoen). Ebbol nehez megmondani.. Ha a tobbi etkezes nemjo akkor ugyanugy sehol se vagy. Ha jo akkor jo 🤷‍♂️
2021. máj. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!