Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Személyi edzők hogy lesznek...

Személyi edzők hogy lesznek nem izmos emberek?

Figyelt kérdés

Edzőteremben.


Azért ehhez ha nem is egy Elite Pro de azért legalább egy erős Men's Physique kinézet kellene, hogy értelmezhető legyen az hogy ő valóban személyi edző.



2021. jún. 25. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
14%

Nekem egy gyufaszál józsika magyarázhatna a teremben, hogy kell helyesen fekvenyomni, mikor kezdőként is megpakoltam a fekvenyomópadot,ma 160 kg megy 8-szor.

József kőműves

2021. jún. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
A tudás számít, nem az izom..
2021. jún. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Sok kokszos majomvan, 0 tudással
2021. jún. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
#2"A tudás számít nem az izom." A hitelesség számít, ahhoz meg izom kell. Egy képesítést meg lehet szerezni a tankönyvekből, de azzal önmagában segget lehet törölni a gyakorlati tapasztalatok nélkül. Aki saját magának nem tud egy jó testet felépíteni az ne akarja másoknak megmondani a tutit mert hamar nevetségessé válik. A bohócokra a cirkuszban van szükség nem az edzőteremben.
2021. jún. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Ez vonatkozik azokra az emberekre, akik elsősorban "testépítéssel" foglalkoznak. Értem ez alatt azt a kategóriát, aki odavisz a kondirészre, megmondja h hogyan használd úgy a gépeket és súlyokat, hogy izmosabb legyél (jó esetben a táplálkozásra is kitér). Egy baj van, hogy az én szememben az sem hiteles, aki 60-as karral mellém áll, magyaráz, de 40 évesen egy roncs, mert attól, amit ő korábban művelt magával, totál kötöttek az ízületei és iszmai, alig bír mozogni. De ha valakinek ez a célja, akkor persze, válasszon ilyet. Van az arany középút, aki ki van gyúrva rendesen, de mellette mondjuk tényleg tanult sportanatómiát stb., és arra is legalább annyira figyel, hogy elmagyarázza, hogy melyik gyakorlatot miért úgy kell csinálni, ahogy, illetve milyen. hibák milyen következményekhez vezetnek. És aki figyel arra is, hogy az edzésen kívül van egy rakás dolog, amire nagy hamgsúlyt kell fektetni: rengeteg nyújtás, mobilizalo gyakorlatok stb.

És vannak. olyan edzők, akik bár nincsenek nagyon kigyúrva, de baromi jól értik a testnek a működését. Elmagyarázzák neked a gyakorlatokat, az optimális fejlődés menetét, hogy mi a fejlődés helyes módja, sokszor olyan gyakorlattípusokat is belevisznek, amit az első kettő nem: core training, saját testsúlyos edzés stb., tehát sokkal kreatívabbak, sokkal jobban meg tanulod úgy kombinálni a különböző gyakorlatokat és edzéstílusokat, hogy hosszú távon fenntarthatő fejlődésbe tudj kezdeni anélkül, hogy idő előtt megunnád/ lesérülnél. És persze van olyan - a legoptimálisabb-, aki úgy gyúrta ki magát, hogy az utolsó kategóriát is képviseli. Ezekből gyakorlatilag alig van. Én Bp. egyik legnagyobb termébe járok, de nagyon kevés jó edzést látok magam körül. A legtöbben nem figyelnek eléggé a vendégre, beszélgetnek, telefonoznak, vagy épp azzal vannak elfoglalva, hogy rámásszanak az illetőre :D

mindenki átgondolhatja, hogy ő miért ad ki pénzt.

Amúgy nyilván van olyan kategoria is, hogy átlagosan is néz ki egy teremben, meg nem is ért hozzá :D

2021. jún. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%

Csak egy papir kell.. barki

el tudja vegezni. Nyilvan en se hallgatnek olyanra aki nem tud felmutatni par jobb versenyeredmenyt, vagy nem inditott sikeres versenyzoket es sehogyse nez ki..

2021. jún. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Mert ha van egy 20 éves szálkás koxos 2 hónapos srác, akkor ő már hiteles?


Inkább egy 30+ éves pasi, aki nem egy gyorstalpalót végzett el és nem xy szereket akar adni a kuncsaftjainak.


Amúgy meg az edzőt nem a kinézete, hanem az eredményei, jelen esetben a vendégein elért eredményei alapján kellene megítélni. Az fog árulkodni a tudásáról.

2021. jún. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg kicsit fura, hogy valaki a teremben éli fél életét és nem igazán izmos (férfi létére). Én nem vagyok a hatalmas izmok csodálója, de azért...
2021. jún. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az a hiteles aki elvégezte a tesitagozatos fősulit, mert ott tanulja meg az anatómiai alapokat, nem 2 hónap okjn, az még vicc hogy valaki egyszer kétszer elindult valami himihumi versenyen, és már ő a Dr mr pro sztáredző, ismerek olyat akinek 8 osztálya van, és majdnem beled öglött a koxolásba, na és ezek a nagy edzők🤦 Engem is kérték már fel, az eredményeim miatt, de nem vállaltam, nem ez a szakterületem.
2021. jún. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!