Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most mi az igazság, előrébb...

Most mi az igazság, előrébb van life time naturállal szemben az, aki egykor koxolt már, vagy nem?

Figyelt kérdés
Sokan odáig elmennek, hogy hátrányban is van, egy valaha koxolo ember a life time naturállal szemben.
2021. jún. 26. 11:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Miben van előrébb? Mit használt?


Annyira nem vagyok profi a témában, de mondjuk ha szar kúrákat tolt (rossz levezetéssel) és teljesen tönkrevágta a saját teszto termelését meg úgy mindenét, akkor simán lehet, hogy hátrányban van. Olvastam például olyat, hogy egy srác 0 tudással elkezdte szúrkálni magát, aztán minden baja lett, leállt vele és évekig járt kezelésekre, mert a saját teszto szintje egy átlag nő tesztoszteron szintje környékén volt.


Viszont ha relatív profin csinálta, növekedési hormonnal és egyéb komolyabb cuccokkal, akkor valószínűleg bőven előnyben van.

2021. jún. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Én ezzel ugy vagyok, hogy ki nem szarja le?
2021. jún. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Emberfuggo
2021. jún. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem azert kerdezem, hogy magamat hasonlitgassam barkihez. Szimplam csak érdekel.
2021. jún. 26. 15:04
 5/12 A kérdező kommentje:
De sokan mondjak, hogy sima teszto kurabol is maradt nekik, növi meg inzulin nélkül is.
2021. jún. 26. 15:05
 6/12 A kérdező kommentje:
Persze úgy, hogy nem lett annyira tonkrevagva a hormonhaztartasuk, hogy alig van bennuk tesztó üresen.
2021. jún. 26. 15:06
 7/12 anonim ***** válasza:
5: mi az hogy maradt nekik? Mármint hogy nem tűnt el az összes izmuk vagy mi? Nyilván ha nem teszed tönkre magad, akkor nem fogsz 3 hónap alatt 60kg-s soha nem sportolt emberré válni. Az meg hogy melyik cucc mennyire van hatással a naturál limitedre... Millió faktor van és pontosan sose fogod megtudni. Vagy arra gondolsz, hogy 1 évig tesztozik, aztán 1 évig "naturál", hogy akkor jobb eredményt ér-e el mint aki 2 évig ténylegesen naturál? Valószínűleg igen, de nyilván ez is több dologtól függ.
2021. jún. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy pl, valakinek van naturál múltja is azért, aztán bekoxol, és még abból bőven marad annyi, amit egy life time naturál sosem hozna. Érted?
2021. jún. 26. 15:31
 9/12 anonim válasza:
Ha oda figyel kúra után, akkor valószínűleg jobb formát tud nyújtani kicsivel, mint aki natural. Izom memória, jobban gyorsabban kialakult nála az ami egy naturalnak sok év. Előnyben tartja később is... Szerintem.
2021. jún. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hat ez sok mi denen mulik. Genetikan, cuccon, visszaallitason. Ha mindent jol csinalsz es kura utan is ugyanugy edzel meg eszel tovabb akkor nem veszik el. Ugy mi ertelme lenne.. en regen koxoltam. Mar 1.5 eve nem. Eleg jo maradt a forma. Nem nagyon talalkozok olyannal aki mindig natural volt es jobb a formaja.
2021. jún. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!