Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik testalkat lehet vonzóbb...

Melyik testalkat lehet vonzóbb? Nagyon szálkás, de izmos vagy nagyon izmos, de szálkás?

Figyelt kérdés

Youtubereket hoznék példának.

A szinte csontszáraz, eres, izmos alkat. (Johhny V)

[link]

Nagyobb darab, de magasabb testzsírszázalékkal rendelkező alkat. (Németh Bálint)

[link]


Oké, van a kettő között, de kíváncsi vagyok, ki hogy látja.


Minden nem szemszögéből érdekelnek a vélemények. Ha nem szégyellitek, egy férfi vagy női jelzést légy szíves tegyetek a hozzászólásotok végére! :D



2021. júl. 2. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy egyéne preferencia, de amit biztosan megtanultam az életben, hogy minden milyen izmos vagy ha megfelelően alacsony testzsírszázalékod van akkor jól fogsz kinézni. Itt nem testépítői körökben alacsonyról beszélek, hanem az átlag emberhez képest pl.: 15-18%.


Furcsa mód sok nőnek sokkal jobban bejön a 70-75kg-os kisfiús alkat, mint a 85-90kgos testépítő.


Számomra, mint heteró férfi a Németh Bálint teste sokkal jobban tetszik.

2021. júl. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

A kettő közül Johhny V-t választanám. A másik kicsit aránytalan és fura. (Túl szálkás ahhoz a sok izomhoz, vagy túl lapos az has ahhoz a széles vállhoz, nagy mellizomhoz, stb)

Még ahol nem feszíti is az izmait, fura hogy annyira vékony a hasánál a mellkasi vastagsághoz képest. Pl:

[link]


De Hafthor Bjornsson jobban bejön, mint bármelyikük. 🙂


[link]


Nem vagyok szálkás párti. 😅


20L

2021. júl. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Mindkettő mű(vi). Olyan, mint a zsiráf. Szép, szép, de otthonra nem kéne...
2021. júl. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első de sokan nem az ennyire szállásra buknak. Ez max egy buliban vagy reklámban mutat jól. De alapvetően a Fókuszban és más egyéb műsorban is volt már erről szó, ahol az első alkatot mondanák, egy pici tzs-vel. Szóval a sportosat, amit a filmekben lehet látni. Mondjuk az hosszabb távon tartható is.
2021. júl. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az emberek kategóriába kellet volna raknod, oda sokkal több ember jár, és több vélenény is lenne.

Szerintem az első jobb.

2021. júl. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Johhny V még ha nagyon szálkás is, valahogy természetesebb látványt nyújt, mint a másik gorilla.
2021. júl. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem speciel mindkettő túl szálkás, túl kevés zsír van rajtuk ahhoz képest, amennyire izmosak, főleg a második srácon.


De ez nyílván egyéni preferencia, az első valami fitnesz modell szerűség lehet, a második meg testépítő. Mindkét esetben az átlagtól eltérő kritériumoknak kell megfelelni. Na meg az instán mindkét nem felé irreális elvárások vannak.

2021. júl. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!