Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehettem volna bátrabb is a...

Lehettem volna bátrabb is a súlyokkal?

Figyelt kérdés

Hali.

7 hónap otthoni súlyzós edzés után elmentem végre konditerembe is.

Tegnap volt az első konditermi edzésem (felsőtest), ott úgy látszik, sikerült jól belőnöm a súlyokat, mert érzem magamon.. :D

Ma volt alsótest, azaz láb/vádli.

Lábtoló is volt a gyakorlataim között, viszont csak 60kg-ot mertem rápakolni, mert soha nem találkoztam ezzel a géppel még, és nem szerettem volna kísérletezni hogy mégis mennyi lenne a jó nekem.

60kg igazából nem volt olyan vészes, mert éreztem hogy ér valamit, de elméletileg ez lábtoló gépnél nagyon kevés.

Lehettem volna bátrabb a súlyokkal?


17/f



2021. júl. 6. 10:29
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ment volna 60-nál több is, itt nem erről van szó, a probléma ott kezdődött hogy nem volt semmihez sem viszonyítási alapom. Ötletem sem volt, hogy mennyivel kellett volna csinálnom.

Köszi szépen a válaszokat. :D

2021. júl. 6. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!