Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehettem volna bátrabb is a...

Lehettem volna bátrabb is a súlyokkal?

Figyelt kérdés

Hali.

7 hónap otthoni súlyzós edzés után elmentem végre konditerembe is.

Tegnap volt az első konditermi edzésem (felsőtest), ott úgy látszik, sikerült jól belőnöm a súlyokat, mert érzem magamon.. :D

Ma volt alsótest, azaz láb/vádli.

Lábtoló is volt a gyakorlataim között, viszont csak 60kg-ot mertem rápakolni, mert soha nem találkoztam ezzel a géppel még, és nem szerettem volna kísérletezni hogy mégis mennyi lenne a jó nekem.

60kg igazából nem volt olyan vészes, mert éreztem hogy ér valamit, de elméletileg ez lábtoló gépnél nagyon kevés.

Lehettem volna bátrabb a súlyokkal?


17/f



2021. júl. 6. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Hát majd fokozotason leszel bátrabb.


Jól csináltad, most voltál először, most ültél először ismeretlen eszközhöz. Te is kiszámoltad, hogy nagyobb súllyal benne lett volna a pakliban, hogy baj történik.


Jól döntöttél.

2021. júl. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Gépeknél nem lehet konkrétumot mondani. De szerintem láb az tipikusan olyan, hogy jobban jársz gépek nélkül amíg nem vagy pro testépítő szinten, úgyhogy én a helyedben a szabad súlyos gyakorlatokat nyomnám a teremben is.
2021. júl. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Azért mondja mindenki hogy lábtolónál kevés a 60kg, mert az emberek szeretik telepakolni súllyal, mivel ebbe könnyű belecsalni. Általában egyáltalán nem mérvadó mennyivel lábtolózol, mert abszolút más az összes gép. Nem kevés amúgy a 60kg, ha neked nehezen ment akkor tökéletes. Nem kell meghalni az első napokon
2021. júl. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Elég fokozatosan emelni a súlyt. A gép sem mindegy, illetve szokja meg az ízületed a különböző terheléseket.
2021. júl. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Jó ez így, inkább mint egy sérülés egyből
2021. júl. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%
Ne legyél már ilyen csíra tesó. Legközelebb rendesen pakold fel a súlyokat 💪🏽
2021. júl. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Úgy van mondd csak a hülyeséget egy kezdőnek
2021. júl. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
Ezt magadnak mondtad ugye heteske?
2021. júl. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
Ne foglalkozz a sulyokkal.. csinald a sajat tempodban. 60 amugy nem sok de ha ennyi megy 🤷‍♂️ Altalaba a bikini modellek is 2x ennyivel labtoloznak. En 300-400al szoktam guggolas utan de mindenki kevessel kezdi. Am amig nem tudsz rendesen guggolni nagy sullyal addig nem kell semmi gep..
2021. júl. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
"Bikini modellek is 2x ennyivel" AHA, bezzeg guggolni egyik sem tud normálisan:D
2021. júl. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!