Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fél év alatt lehetséges...

Fél év alatt lehetséges 110kilós fekvenyomásról 140kilóra emelni naturálba?

Figyelt kérdés
Van egy srác a kondiba akivel jóba vagyok, de nem bírom eldöntei hogy tiszta-e. Most 145-öt nyom de tavaly nyáron csak 110et nyomott, lehetséges ez? kb 80kilós lehet a srác
2021. júl. 11. 03:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

nekem mindig kicsit furcsa, amikor gyakorin valaki bedobja, hogy "anno, amikor még fiatal volt, akkor...", és bemond pár olyan számot, amik megközelítik a hivatalos, drug-free világranglista első helyezettjének eredményeit

ugyanis 82 kilóban van 200 kg körül, a maximum naturál nyomás.


de, ha ez még így is van, akkor sem érdemes olyanokat írnod valakinek, aki már magát a kérdést is idiótán teszi fel, hogy "esélyes" 145öt nyomni naturál, ugyanis 80 kilósan, ha valaki 90en szériázik, akkor már van egy jó genetikája, de ezek a csodaszámok nem tudom, hogy honnan jönnek, és ugyanis soha senkit nem látok a termekben, még csak 100 kilóval sem szériázni, ha meg nagy ritkán igen, az egy 100kilós, szteroidtól felrobbanó ember maximum.

2021. júl. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
24 éves vagyok, jelenleg is fiatal. :D Csak, mint írtam, volt egy sérülés a mellemben, azóta nem megyek 100 kiló fölé soha Fekvenyomásban, sőt ruddal nem is nyomok fekve. De van egy videó, ahol kapaszkodj meg, nem 180,hanem 190 kiló megy ki, igaz, az nem szabalyosan, hanem pattintva,de sajnos csak erről van videó. Írj rám, ha gondolod, elkuldom messengeren.
2021. júl. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Csak annyit fűznék hozzá az előzőekhez, hogy pl. 82,5 kilós testsúly mellett egy 170-es nyomással OB-n már jó eséllyel aranyérmet lehet nyerni. Lsd. itt pl. a 2019-es márciusi eredményeket:


[link]

2021. júl. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Tisztában vagyok vele, hogy versenyeket nyerhetett volna ezzel a nyomással, de arra nem is gondoltatok, hogy engem nem érdekelt? Sosem érdekelt a versenyzés.
2021. júl. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

#14


"versenyeket nyerhetett volna"


Nem egészen értem, most rólad van szó, vagy valaki másról?


Ettől eltekintve: nekem édes mindegy, ki mennyit nyom fekve, de a miheztartás végett ezt azért belinkeltem. Szögezzük le, hogy testsúly kétszerese felett nem sűrűn szoktak naturálok fekvenyomni, és akkor finoman fogalmaztam (csak azért, hogy ne ámítsuk a népet olyan adatokkal, amik normál ember számára nem reálisak).

Ha neked tényleg sikerült ezt elérni, gratulálok hozzá, de akkor is ez egy extrém eredménynek számít (egyébként az Ónozó is 67,5 kilósan 145 körül nyomott, de akkor már talán nem volt naturál, ezt egy interjúban mondta).

2021. júl. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

#15

Ugyanezt írtam le én is, olvasd vissza a kommenteket. Ha kivételes genetikad van a fekvenyomashoz, hozhatod, de ha nem, felejtsd el, mert az átlag ember ennek a kozeleben sem lesz.

2021. júl. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Olyan ez, minthogy számomra elképzelhetetlen az a 37 centis vádlimmal, amit amúgy keményen edzek évek óta, hogy emberek simán hoznak ilyen 45ös vadlikat. Számomra ez elképzelhetetlen. Van egy átlag, amibe a legtöbb ember beleesik, de a genetika, ennél sokkal nagyobb skálán mozog.
2021. júl. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Valóban genetika. Még fekvenyomásban ilyen jó vagyok, meg guggolásban is elég jó 200ba beleguggolok, felhúzás olyan szarul megy hogy 180 megy jelenleg, egyszerűen a genetikai addotságaim szarok hozzá.
2021. júl. 13. 20:48
 19/22 anonim ***** válasza:
Jólvan, jól elbeszélgetsz itt magaddal 2 felhasználói fiókkal hülyegyerek :D
2021. júl. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

80 kilósan csak 200kilóba megy naturál a guggolás? ejnye-bejnye, erre akkor még edzened kell legalább 3 hónapot, hogy világbajnok legyél, viszont a fekvenyomásban nem kell, mert abban már most is az vagy.


a felhúzást szerintem elírtad, gondolom úgy értetted, hogy 180 kilós egykezesekkel, de akkor az már valójában 360 kiló. nem olyan rossz az, csak a testsúlyod négy és félszerese.

2021. júl. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!